Windows sie zawiesza -> identyfikacja sterownika

Witam

Moj system (win xp sp2) czasami sie zawiesza, co ciekawe dostaje tylko czarny ekran - zadnego blue screena, zadnej identyfikacji bledow. W event view’erze mam kod bledu jako id:1003 czyli IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL czy blad raczej dosc ogolny (pisze tresc bledu z pamieci - sory jezeli sie pomylilem). Wydaje mi sie ze to jakis sterownik - ale ciezko jest mi go zidentyfikowac bo winda sie zawiesza przy roznych okolicznosciach - nie ma takiej sytuacji ze sie zawiesza np podczas laczenia z netem czy innych podczas innych konkretnych zdarzen. Dlatego chcialbym zidentyfikowac ktory to moze byc driver, czy ktos ma jakis pomysl?? Probowalem uzyc verifier.exe, stworzylem mu profil (standardowy) dalem po restarcie i sie stalo to, czego mozna bylo sie spodziewac, czyli komp sie zawiesil ale gdzie szukac jakis logow z przeprowadzonego testu?

pozdrawiam

Hey !!

Witam

Memtest przeszedl bez problemow (v1.65 - z ubuntu). Co do zasilacza i ogolnie kompa to jest to laptop skladany na bazie asusa, ale tak czy inaczej problem mam wstepnie zidentyfikowany i jestem pewien ze to jest ktorys ze sterownikow, poniewaz mam zainstalowanego takze Ubuntu i nie ma zadnych objawow niestabilnej pracy. Dlatego jestem na 99% pewnien ze sprzet jest ok. Najbardziej mi zalezy na znalezieniu jakiegos programu testujacego poszczegolne sterki…

pozdrawiam