Windows się zawiesza

Witam,

Ostatnio formatowałem swojego kompa ponieważ strasznie przymulał i nawet po zmianie systemu nic się nie zmieniło. Co może być przyczyną tego problemu? Któryś ze sterowników czy może coś innego?

Problemem może być dysk, pobierz CrystalDiskInfo portable, wypakuj i uruchom, zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]), zrób zrzut ekranu (rozciągnij okno programu), umieść na http://postimage.org/ i podaj link na forum.

Cześć,

 

Zainstaluj program HD Tune i daj screen z zakładki Health oraz Error Scan (po zakończeniu skanowania dysku).

Miałem to samo, komp tak mulił że nie dało się nic zrobić. Wcześniej robiłem sobie nowe konto ale to tylko na chwilę rozwiazywało problem.

Wejdź w Menedżer urządzeń. (prawy klik na pasek na dole), następnie wydajność. Tam kliknij na “monitor zasobów”. Będą tam pokazane wszystkie procesy, a na samej górze będą te które pożerają najwięcej pamięci ram.

Mi strasznie mulił “FahCore”. Wystarczyło na niego kliknąć prawym i “wstrzymaj proces”. Mi to pomogło, nie wiem jak u Ciebie. Dodam że tą czynność trzeba zawsze wykonać po włączeniu kompa.