Windows się zawiesza

(Thomas081994) #1

Witam,

Ostatnio formatowałem swojego kompa ponieważ strasznie przymulał i nawet po zmianie systemu nic się nie zmieniło. Co może być przyczyną tego problemu? Któryś ze sterowników czy może coś innego?

(falcon89) #2

Problemem może być dysk, pobierz CrystalDiskInfo portable, wypakuj i uruchom, zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]), zrób zrzut ekranu (rozciągnij okno programu), umieść na http://postimage.org/ i podaj link na forum.

(jakubgross) #3

Cześć,

Zainstaluj program HD Tune i daj screen z zakładki Health oraz Error Scan (po zakończeniu skanowania dysku).

(Dominikr2921) #4

Miałem to samo, komp tak mulił że nie dało się nic zrobić. Wcześniej robiłem sobie nowe konto ale to tylko na chwilę rozwiazywało problem.

Wejdź w Menedżer urządzeń. (prawy klik na pasek na dole), następnie wydajność. Tam kliknij na "monitor zasobów". Będą tam pokazane wszystkie procesy, a na samej górze będą te które pożerają najwięcej pamięci ram.

Mi strasznie mulił "FahCore". Wystarczyło na niego kliknąć prawym i "wstrzymaj proces". Mi to pomogło, nie wiem jak u Ciebie. Dodam że tą czynność trzeba zawsze wykonać po włączeniu kompa.