Windows strasznie długo się uruchamia

Cześć. Mam kolejny problem. Otóż po kilku dniach po instalacji dysku SSD strasznie długo czekam na zalogowanie. Napis “Zapraszamy” trwa ponad minutę, a później jest tylko czarny ekran z kursorem (nie działa Ctrl+Alt+Del) i po upływie około dwóch minut pojawia się pulpit. Po zalogowaniu nie ma z Windowsem żadnych problemów. Usunąłem programy HP, w msconfig odfajczyłem kilka programów, ale niestety nic nie pomaga…

 

Ma ktoś pomysł co to może być? Pozdrawiam! :wink:

Uruchom autoruns jako administrator -http://technet.micro…s/bb963902.aspx -po skończonym skanie-File>save>plik-AutoRuns.arn- umieść na -http://sendfile.pl/- na forum podaj linka

 

W menedżerze urządzeń masz wszystko “OK”

Witam,

 

Jeśli nie pomoże to co napisał @IPSEN - przeskanuj rejestry i oprogramowanie CCleanerem, ***

Zrobi się jak będę w domku. Może to po jakiejś łatce się stało… Dodam jeszcze, że nie mogę zalogować się zdalnie do komputera. Okno pulpitu znika po “Trwa zabezpieczanie…” :?

Wydaje mi się, że problemy zaczęły się pojawiać po uruchomieniu aktualizacji systemu.

Pokaz plik-AutoRuns.arn- umieść na -http://sendfile.pl/- na forum podaj linka.

W menadżerze wszystko jest ok, problemem jest połączenie pulpitu zdalnego. Komputer teraz uruchamia się dobrze, ale niestety nie mogę połączyć się z pulpitem zdalnym. Po wpisaniu danych logowania pojawia się na ułamek sekundy okno logowania z napislem “Czekaj” i znika… Dodam tylko, że mam Win7 Home Premium i spaczowany plik termsrv. Wie ktoś może co z tym zrobić żebym mógł poprawnie korzystać z RDP?

EDIT:

Więc tak, usunąłem dwie aktualizacje:

KB2984972 (Aktualizacja usługi Podłączanie pulpitu zdalnego 7.1 umożliwiająca obsługę logowania w trybie administracji z ograniczeniami w systemach Windows 7 i Windows Server 2008 R2)

KB2984976 (Aktualizacja protokołu RDP 8.0 umożliwiająca administrację z ograniczeniami w systemach Windows 7 i Windows Server 2008 R2)

I wszystko działa tak jak należy. :wink: Można zamknąć.

P.S. Nie wiem po co koledze te logi skoro wyraźnie mówie co jest powodem awarii…

EDIT2: Było dobrze, ale znów jest to samo, pomocy… :frowning:

AutoRuns.arn: http://www73.zippyshare.com/v/21113733/file.html

hasło:

dobreprogramy