Windows Update cały czas szuka aktualizacji


(Szeykowy) #1

Witam, system zainstalowany wczoraj (win Professional) wcześniej był Ultimate który strasznie spowalniał komputer. Zaniosłem lapka do serwisu poprosiłem o zainstalowanie wcześniej wymienionego systemy. Na drugi dzień było gotowe. Instaluje grę która wcześniej na tym samym systemie w detalach średnich chodziła na 120 fps. Teraz ten sam system dysk wolny w 75%, detale niskie, niska rozdzielczość, (opcje uruchamiania na steam wszystkie pod wiecej fps a tu stałę stabilne 10fps. Do tego dodam że mam 190 zainstalowanych aktualizacji w “Microsoft windows” (z tamtego roku a lapek byl ponoć formatowany) a windows update cały czas szuka aktualizacji.  Ich tam tyle powinno być czy się coś pomieszało? Proszę o pomoc.


(adam9870) #2

Czasami trzeba kilka razy przejść Windows Update aby pobrały się wszystkie aktualizacje.

 

Sprawdź dysk - pobierz CrystalDiskInfo i przedstaw zdjęcie na forum.

 

Jakie parametry ma Twój komputer? Możesz to sprawdzić za pomocą HwInfo.


(Szeykowy) #3

CPU: i3 2.3Ghz

GPU: Nvidia geforce GTX 610M 4GB Ram 

Wcześniej wszystko śmigało jak powinno a teraz muli. CO z tymi 190 zainstalowanymi aktualizacjami?

 

Reszte zaraz sprawdze…

 

Przechwytywanie.PNG


(adam9870) #4

Co do aktualizacji:

http://www.dobreprogramy.pl/Prawie-jak-Windows-7-Service-Pack-2-wygodny-pakiet-aktualizacyjny-do-pobrania-ze-stron-Microsoftu,News,73291.html

 

Co do mulenia:

https://forum.dobreprogramy.pl/t/411525/1?source_topic_id=517348

 


(Dimatheus) #5

szeju , zapoznaj się, proszę, z stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,
Dimatheus