Windows Update i sterowniki

Witam,

Mam problem z instalacją sterowników do nowo podłączonych urządzeń USB. Problem ten wystąpił gdy kilkukrotnie komputer zawiesił się. O tej pory jakikolwiek sprzęt podłączony do komputera nie może uzyskać sterowników z Windows Update automatycznie. Zawsze otrzymuję odpowiedź “Nie można zainstalować sterownika” chociaż na innym komputerze ten sam sprzęt instaluje się i działa jak należy. Przed resetami tego nie było. Jedyne co jest wykrywane to dokładna nazwa wraz z modelem sprzętu. Mam pewność, że sprzęt powinien chodzić, ponieważ nigdy z nim tego problemu nie było, a co za tym idzie koncentratory USB są sprawne w 100%. System to Windows 7 Ultimate x64.

http://download.chip.eu/pl/USBDeview_1129959.html użyj program USBDeview za pomocą jego bedziesz mógł usunąć pozostałości po nie udanej instalacji usb

Zrobiłem tak i po podłączeniu na nowo tego samego sprzętu nic się nie zmieniło. Czy jest coś jeszcze co powinienem spróbować. Po usunięciu i podłączeniu na nowo nic się nie zmieniło nadal ten sam komunikat: Nie można odnaleźć sterownika…

No a na stronie producenta nie szukałes sterownika ?

Nigdy nie musiałem, zawsze sterownik dostawałem przez Windows Update, jak do każdego urządzenia.