Windows Update Nie działa

Mam windowsa Home Premium x86 i nie chciała się zainstalować aktualizacja z 192 rzeczami (ta pierwsza po instalacji) Dawałem Stop i od nowa nie dawało skutku Bez przerwy 0% i 0kb (nawet po godzinie).

Potem to znikło i tylko napis Installing( tak jak wcześniej) i nic długo czekałem i nić się nie dzieje.Ktoś wie jak to naprawić?

Co ty chcesz naprawić? Aktualizacje się instalują jak trzeba. A przerywanie tej operacji może uszkodzić system.

no bo nie mogę jej zainstalować za nic

Po prostu musisz je zostawić tak jak jest. Aktualizacje instalują się strasznie długo dlatego najlepiej jest je włączyć na noc i iść spać. Czasami nawet rano jeszcze kończą się instalować.

tak ale aktualizacja nie rusza z 0% tylko stoi nawet po bardzooo długim czasie

Jak sam pisałeś pojawiła się informacja o instalacji więc aktualizacje już wcześniej były pobrane. A na wyświetlanie statusu pobierania w windows update nie patrz ponieważ nie są wiarygodne.

 

Tak jak mówiłem. Włącz aktualizacje i zostaw je na noc. Zawsze możesz spróbować wyłączyć zaporę bo może blokować serwery aktualizacji albo porty.

Bardzo przepraszam, moja wina napisałem instalacje? chodziło mi o pobieranie :frowning:

Może poprostu dawkuj aktualizacje od 10 do 20 :slight_smile: a nie wszystko na raz :stuck_out_tongue:

wiesz co, ale teraz się zorientowalem że nawet już nie chce wyszukać aktualizacji :frowning:

Cierpliwości mi godzinę szukało i znalazło :slight_smile:

to jakieś szczęscie, ruszyło i znalazlo  aktualizacje. ale czy się zainstalują :\