Windows Update Nie działa

(Jaceknowak35) #1

Mam windowsa Home Premium x86 i nie chciała się zainstalować aktualizacja z 192 rzeczami (ta pierwsza po instalacji) Dawałem Stop i od nowa nie dawało skutku Bez przerwy 0% i 0kb (nawet po godzinie).

Potem to znikło i tylko napis Installing( tak jak wcześniej) i nic długo czekałem i nić się nie dzieje.Ktoś wie jak to naprawić?

(MacGregor) #2

Co ty chcesz naprawić? Aktualizacje się instalują jak trzeba. A przerywanie tej operacji może uszkodzić system.

(Jaceknowak35) #3

no bo nie mogę jej zainstalować za nic

(MacGregor) #4

Po prostu musisz je zostawić tak jak jest. Aktualizacje instalują się strasznie długo dlatego najlepiej jest je włączyć na noc i iść spać. Czasami nawet rano jeszcze kończą się instalować.

(Jaceknowak35) #5

tak ale aktualizacja nie rusza z 0% tylko stoi nawet po bardzooo długim czasie

(MacGregor) #6

Jak sam pisałeś pojawiła się informacja o instalacji więc aktualizacje już wcześniej były pobrane. A na wyświetlanie statusu pobierania w windows update nie patrz ponieważ nie są wiarygodne.

Tak jak mówiłem. Włącz aktualizacje i zostaw je na noc. Zawsze możesz spróbować wyłączyć zaporę bo może blokować serwery aktualizacji albo porty.

(Jaceknowak35) #7

Bardzo przepraszam, moja wina napisałem instalacje? chodziło mi o pobieranie :frowning:

(GamerPL) #8

Może poprostu dawkuj aktualizacje od 10 do 20 :slight_smile: a nie wszystko na raz :stuck_out_tongue:

(Jaceknowak35) #9

wiesz co, ale teraz się zorientowalem że nawet już nie chce wyszukać aktualizacji :frowning:

(GamerPL) #10

Cierpliwości mi godzinę szukało i znalazło :slight_smile:

(Jaceknowak35) #11

to jakieś szczęscie, ruszyło i znalazlo  aktualizacje. ale czy się zainstalują :\