Windows Update nie wyszukuje aktualizacji W10 do 10532

Cześć.

Windows Update nie wyszukuje mi w żaden sposób aktualizacji do buildu 10532. Obecny Build to 10240 ten z dnia premiery. W opcjach zaawansowanych Windows Update, mam włączoną opcję niejawnego testera, oraz opcję “fast” mam włączoną. Czy w inny sposób jest możliwośc uzyskania buildu 10532 w najlepie wersji polskiej?

Bawiłeś się w wyłączanie różnych opcji systemu (np. śledzenie itp.) za pomocą zewnętrznych programów i/lub rejestru?

Masz na niektórych kartach nowego panelu sterowania “Ustawienia” (np. Aktualizacja i zabezpieczenia - Opcje zaawansowane)  w czerwony napis “Niektórymi ustawieniami zarządza Twoja organizacja”?

Nie, nie mam żadnej informacji na czerwono, jak i nie bawiłem się do tej pory żadnymi opcjami, czy programami do włączania/wyłączania śledzenia.

Jesteś zarejestrowany w programie " Insider? Ta najnowsza aktualizacja jest przeznaczona tylko dla tych testerów, u mnie zaczęło się jej pobieranie minutę po uruchomieniu komputera.

Tak, jestem zarejestrowany od samego początku http://iv.pl/images/34625953774603099934.jpg

Jedynie aktualizacje do Windows Defender są wyszukiwane i instalowane.

EDIT: Tematu nie było. Właśnie instaluję 10532 któa została już wyszukana przez Windows Update.