Windows update - pobieranie stoi w miejscu

(Andoy) #1

hej, mam problem z pobieraniem aktualizacji do windowsa, chciałbym pobrać aktualizacje, czy nawet zaktualizować win z 8 do 10, ale kiedy aktualizacje mi się pobierają ich stan wynosi non-stop ZERO... niby jest napisane, że pobiera, ale przez cały czas niezmiennie jest pobrane 0kb/0%. Co zrobić?

(wirtualizacjawit) #2

Cierpliwości, później może skoczyć z miejsca do 30% itd. Od dawna tak “czekasz” ?

(Andoy) #3

jakiś czas temu przez cały dzień nic się nie ruszyło więc dziś po kilkunastu minutach już dłużej nie czekam…

(wirtualizacjawit) #4

Ustaw sobie aktualizacje na automatyczne, to je może ruszyć. Miałem ten sam problem z W7. Jak chciałem aby się pobierały to nic. Ustawiłem automatyczne pobieranie i działałem na systemie jak zawsze. Wyłączam komputer a tam tarcza się pojawiła i instalowanie aktualizacji później szło błyskawicznie.

(Longhorn2009) #5

Identyczny temat. Może któraś z porad tam podanych rozwiąże twój problem. 

(Andoy) #6

nie to nie jest to samo, tam komuś nie wyszukiwało aktualizacji - mi wyszukuje tylko pobieranie stoi w miejscu

(mrFreeze) #7

Cierpliwości czasem trwa to nawet 3 dni więc spokojnie zobaczysz z czasem się zaktualizuje.

(axis85) #8

Korzystasz z serwera proxy?

(Andoy) #9

wszystkim dziękuję za chęć pomocy i przepraszam że pisze tak późno… pomogło przestawienie na automatyczną aktualizację tak jak to napisał " wirtualizacjawit ". Dzięki!