Windows update - pobieranie stoi w miejscu

hej, mam problem z pobieraniem aktualizacji do windowsa, chciałbym pobrać aktualizacje, czy nawet zaktualizować win z 8 do 10, ale kiedy aktualizacje mi się pobierają ich stan wynosi non-stop ZERO… niby jest napisane, że pobiera, ale przez cały czas niezmiennie jest pobrane 0kb/0%. Co zrobić?

Cierpliwości, później może skoczyć z miejsca do 30% itd. Od dawna tak “czekasz” ?

jakiś czas temu przez cały dzień nic się nie ruszyło więc dziś po kilkunastu minutach już dłużej nie czekam…

Ustaw sobie aktualizacje na automatyczne, to je może ruszyć. Miałem ten sam problem z W7. Jak chciałem aby się pobierały to nic. Ustawiłem automatyczne pobieranie i działałem na systemie jak zawsze. Wyłączam komputer a tam tarcza się pojawiła i instalowanie aktualizacji później szło błyskawicznie.

Identyczny temat. Może któraś z porad tam podanych rozwiąże twój problem. 

nie to nie jest to samo, tam komuś nie wyszukiwało aktualizacji - mi wyszukuje tylko pobieranie stoi w miejscu

Cierpliwości czasem trwa to nawet 3 dni więc spokojnie zobaczysz z czasem się zaktualizuje.

Korzystasz z serwera proxy?

wszystkim dziękuję za chęć pomocy i przepraszam że pisze tak późno… pomogło przestawienie na automatyczną aktualizację tak jak to napisał " wirtualizacjawit ". Dzięki!