Windows update - problem z IE

Witam

Zobaczcie co mi sie wyświetla

Mam najnowszego IE7

Co to za głupi błąd ? :frowning:

Napisz do administratora strony.

Może nawet o tym nie wie.

Taaaak myślisz ze admin tak ważnej strony nie wie o tym ?

Pisałem już kiedyś i nie uzyskałem odpowiedzi :expressionless:

Tak, myśle, że może o tym nie wiedzieć, albo nie chce…

Przykłady można znaleść :arrow: tutaj

P.S.

Co to za stronka ??

Typowe :frowning:

Zna ktoś rozwiązanie na mój problem ?

Podales za malo informacji. Np. Co chciales aktualizowac? IE czy windowsa? Jakiej wyszukiwarki uzywasz, jesli IE to jakiej wersji?

Złączono Posta : 17.04.2007 (Wto) 7:49

Przepraszam nie zauwazylam, ze podales wersje IE 7. W takim razie moje pytanie co chciales aktualizowac i na jakiej witrynie pojawil Ci sie ten komunikat?

Mam IE7 i chciałem wejść na http://windowsupdate.microsoft.com/ aby zobaczyć jakie łatki nie są zainstalowane w moim kompie. I właśnie widze ten komunikat :expressionless:

Weszlam na podana przez Ciebie strone i wszystko jest ok. Napisz jeszcze czy IE7 jest Twoja domyslna przegladarka? Jesli nie to zmien w ustawieniach, bo z tego co wiem to update windowsa tego wymaga. Wylacz IE i wlacz ponownie. Czy uzywasz tez innych przegladarek (firefox,opera)?

Napisz czy sie powiodlo, jesli nie to sprubuj calkowicie odinstalowac IE (sprawdz w program files) , sciagnij z IE najnowsza wersje i zainstaluj jeszce raz ustawiajac ja jako domyslna przegladarke. Musi zadzialac.

Nie ma to znaczenia przy korzystaniu z witryny Windows Update - znaczenie tu ma, by logować za pomocą IE na koncie administratora…

M_a_r_i_o

zobacz może ten temat

Pozdrawiam

Heh tam jest wszystko opisane ładnie…

Zaraz EDIT czy sie udało :wink:

Złączono Posta : 19.04.2007 (Czw) 20:22

No i … niestety :expressionless: Wszystkie napisane tam porady nie działają :frowning: