Windows update problem

mam problem z windows update wyskakuje mi bład strony zamiast okna z aktualizacjami…mam sp2 i najnowszy internet explorer

Moze daj screena latwiej bedzie :wink: albo moze jakies szkodniki sprawdzales kompa na ich obecnosc bo umnie wszytsko dziala bez problemu wiec wykluczam problemy techniczne

Spróbuj przeczyścić cookie i tymczasowe pliki internetowe przeglądarki.

dodam że nie pomogły poprzednie rady i mam kaspersky antyvirus najnowszy i może to on coś blokuje bo jak włączam windows update to mi skacze obciązenie komputera do 100% i czysta strona zamiast windows update i na dole strony jest taki biały trójkącik z wykrzyknikiem :slight_smile: ( w rogu) i napis błąd na stronie a potem się wyłącza internet explorer .Mam nadzieję że te informacje które podałem wystarczą do rozwiązania problemu

powiem tak :

  1. moze to byc trojan (jakis upierdliwiec) -mozna to sprawdzic skanerem antywirusowym mks-vir lub Ad-aware

2)moze jest uszkodzona w jakims stopniu przegladarka ( mozliwosc zainstalowania opery lub FF )

3)moze to jest wina ustawien przegladarki (kwestia zabezpieczen (kontrolki Active X)

nie trojan i nie active x ale może przeinstaluję internet explorer i zauważyłem jeszcze coś że jak włączam windows update to mi ( patrzę w mwnedżerze zadań) włącza się dwa takie same procesy i natychmiast są brak odpowiedzi :frowning: i jest obciążenie komputera 100% dodam że jak chciałem edytować konta użytkowników w panelu sterowania to komp mi się zawiesil i zawiesza mi sie przy byle okazji wogule( obciążenie 100%) np właczam media playera 10 a i mam firefoxa i działa dobrze

zgłaszam prośbę o zamknięcie i usuniecie tematu-przyczyną problemu był zupełnie iny powód i chciałbym przeprosić za zajmowanie czasu innym użytkownikom odpowiadaniem na ten temat