Windows Update przerwało pobieranie i nie da się naprawić

Witam!

Mój problem tylko z pozoru wydaje się łatwy do rozwiązania, ale po kolei. Sprawa dotyczy Windows 7 64-bit, a problemem jest aktualizacja - Windows 7 Service Pack 1 dla systemów opartych na procesorach x64 (KB976932)

Po postawieniu nowego systemu i miliardach nowych aktualizacji Windows Update zaczął instalować Service Packa. Niestety, podczas tejże instalacji wyłączyli mi prąd, a byłem bez baterii podłączony do gniazdka. Teraz aktualizacja nie chce się zrobić, co jest uciążliwe z dwóch powodów. Po pierwsze to próbuje się instalować przy każdym wyłączaniu komputera, co powoduje, że wyłącza się on ponad 10 minut. Po drugie, przy próbie gry w FIFĘ wywala mnie do pulpitu co chwilę, przez brak Service Packa jak mniemam.

Próbowałem tego co sugeruje Microsoft (http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … iness-Tool) - rezultat mizerny. Windows Update po tym nadal pokazuje, że ściągnięte zostało nieco ponad 74mb z prawie 900mb. Co mogę z tym zrobić? Jak kazać mu zapomnieć o tym, że to ściągał i żeby pobrał to na nowo? proszę o pomoc, bo czuję się już bezradny…

Uruchom Fix it:

http://support.microsoft.com/mats/windows_update/

Pobierz pełny instalator windows6.1-KB976932-X64.exe 903.2 MB:

http://www.microsoft.com/pl-pl/download … px?id=5842

W razie problemów spróbuj zainstalować w trybie awaryjnym.

  1. Po fixie nadal wskazuje te 74 mb, ale zobaczę co będzie po próbie instalacji i wrócę z editem.

  2. Próbowałem już instalacji ręcznej i nic nie dało.

EDIT

Niestety nadal to samo, nie chce tego zainstalować, instalacja po raz kolejny zakończona niepowodzeniem :frowning:

Przecież napisałem żebyś pobrał pełny instalator.

Zrobiłem tak jak mówiłeś, pobrałem ten instalator. Robiłem to też wczoraj i dzisiaj mam to samo. Instaluje się i przy samym końcu się zatrzymuje, po 10minutach kończy się instalacja komunikatem: ‘Instalacja nie powiodła się’…

freszzz ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.