Windows Update w WIn 7 nie pobiera aktualizacji

Witam , mam problem z WindowsUpdate w Win 7 Ultimate. Dziś właśnie przesiadłem się na ten system z Win XP.

Wszystko poszło ładnie , jednak mam problem z pobraniem aktualizacji . Wyświetla , że muszę pobrać ich 131. Jednak po 5 próbach udało się ściągnąć tylko 39 . Za każdym razem wywala błąd. Ściągnąłem dodatek do naprawy problemy jednak nic to nie dało.

Spotkał się ktoś z takim problemem . Proszę o pomoc …

jaki błąd (kod błędu)? czy jest to błąd pobierania czy błąd instalacji? jaka to wersja systemu - zawiera już w sobie dodatek Service Pack 1? jeśli nie to spróbuj go ściągnąć, zainstalować, a dopiero potem aktualizować system.

Bład spiszę jak wywali . Wersja Windows 7 Ultimate x64 i nie zawiera SP1. Właśnie tak myslałem czy nie ściągnąć , ale wolałem zapytać.

Miałem podobną sytuacje jak wyłączyłem laptopa podczas aktualizowania…windows update wtedy uległ uszkodzeniu.

poszperaj w google bo jest jakiś fix naprawiający windows update, bodajże na stronie microsoftu.

Poszperałem i, zainstalowałem i nic to nie dało. Ale w miedzyczasie po 7 próbach ściągnąłem wszystkie aktualizacje i teraz ściągam SP1 . Myślę , że będzie ok.