Windows Update zawiesił się

Parę dni temu zrobiłem reinstalkę systemu , z początku wszystko było ok Windows Update działał normalnie aż do momentu pobrania Dodatku Service Pack 1 (instalacja zakończona niepowodzeniem Kod błędu 800F082F, drugim razem Kod błędu 80010108). Od tej pory Windows Update jakby się zawiesił (Pobieranie 1 aktualizacji całkowity rozmiar 0 KB, ukończono 0%) i tak jest cały czas. Może ktoś pomoże?

Witam domyślam się że Twój system to Windows 7 pobierz z tej strony http://support.microsoft.com/kb/947821/pl (tabelka tam wyszczególnione wersje do Windows ) wybierz odpowiedni system jak i architekturę (32 bit lub 64 bit) i zainstaluj powinno pomoc, po udanej instalacji zrestartuj komputer (nawet jeżeli system o to nie poprosi ) następnie odpal ponownie Windows update . Aby sprawdzić jaki masz rodzaj systemu na ikonie mój komputer kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz właściwości w linijce typ systemu piszę czy masz 32 lub 64 bity

ok nie zwróciłem uwagi mój błąd racja :)to pobierasz bod vistę 32 lub 64 albo spróbuj pobrać cały pakiet sp1 a potem sp2 i zainstaluj

Jakoś udało mi się pobrać Dodatek SP 1 ale musiałem odinstalować ESET Smart Security, nie wiem czy to miało coś wspólnego ale ESET zgłaszał problem (odczytanie konfiguracji zapory nie powiodło się). Teraz wszystko śmiga jak ta lala :smiley:

Mój system to vista 32 bit :slight_smile:

Wielkie dzięki panowie za pomoc.

Ok. zainstalowany, jeszcze raz wielkie dzięki.

andyy23 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif