Windows Vienna, koncepcja, a gdzie ISO lub coś?

Witam

W internecie znalazłem coś takiego Link

Jest tam pokazany nowy system windows seven znany vienna.

Moim zdaniem bardzo ładnie on wygląda, lecz chciał bym go spróbować na żywo, może ktoś wie skąd można go zdobyć ?

zły link nie działa

jeśli MS udostępni bete to napewno zobaczysz o tym newsa na vortalu :slight_smile:

Link poprawiony

hm … bardzo przypomina viste :stuck_out_tongue:

ale generalnioe ładnie się prezentuje

:shock: a dopiero co IE 7 wyszło …

MS szaleje :mrgreen:

Coś mi tu śmierdzi podstępem, chociażby:

albo

Zune to odtwarzacz MP3 od Microsoftu, jak iPod…

Poza tym już tytuł : “jak ludzie wyobrażają sobie następce Vista” sugeruje, że te zrzuty to tylko wymysł jakiegoś grafika na temak jak sobie wyobraża nowy system.

Swoją drogą skąd by mieli build tego systemu, jak o nim nawet ani widu ani słychu, zresztą, poczytaj sobie na Wikipedii o Windows Seven.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Windows_Seven

Osobiście podejrzewam (sugerując się wcześniejszymi doświadczeniami z MS), że publiczne buildy Vienny/Seven nie pojawią się wcześniej jak za 2-3 lata.

Przecież pod tym adresem są grafiki przedstawiające jak różni ludzie wyobrażają sobie kolejnego Windowsa. X_X

Odpowiadając na pytanie: obecnie żeby mieć dostęp do następcy Visty musisz być stałym pracownikiem MS, pracownikiem na kontrakcie albo praktykantem w Redmond.

zajrzałem na forum OSbeta w temat: http://forum.osbeta.org/topics22/micros … vt1693.htm o Windows Seven i zwróciłem uwagę na: post usera viper: cytuje: “no pisałem że mam parę pomysłów na system bo widze że MS stosuje wszystko od windowsa 95 i w zasadzie mało się zmienia bardzo”… ztresztą odrazu po wejściu na link zastanowiło mnie skąd wzięli ten system… swoją drogą to fajnie wygląda… nawet bardziej mi się podoba niż Vista…

Pomijając gramatykę, jest to oczywista bzdura. Od czasów Windowsa 2000 nie tyka się kodu 95 (nie mają nic wspólnego).

Poza tym jego projekt przeczy funkcjonalności. Okna dialogowe z [OK] na środku, niespójny wygląd kontrolek. Nie wątpię, że się naprawcował, ale niczego nowatorskiego nie stworzył a sporo rzeczy popsuł.

tylko że ja tego nie napisałem tylko cytowałem…

Każdy może sobie stworzyć własną wersje wina i sobie go nazwać. Z tego, co ja czytałem (już nawet nie pamiętam gdzie :frowning: ), to mają wyjść kolejne okienka, ale za jakieś dwa lata. Projekt roboczy nosi nazwę właśnie Windows Vienna, a nie jakieś Seven.

Ja sobie sklęce coś np. Styl Firefox i nazwę to WinFF :smiley:

A ja tylko skomentowałem - w czym problem?

w zasadzie w niczym… ale z twojego posta można wywnioskować że ja to pisałem…

Przed Vienną jeszcze będzie Fidżi.

zabardzo nie liczyłbym na kolejnego windowsa :wink: no chyba ze Vista SE… a kolejnym systemem będzie całkiem nowy os, windows sie już wypalił… co do fotek… szkoda gadać… nie dość że fake to jeszcze marnie zrobiony

Nie bedzie nastepnego Windowsa Fidzi, to jest nazwa kodowa Visty SP1 i pozniejszej SP2.

Tak, dokładnie jest to tylko prototyp.

Jestem tam administratorem więc jestem tego pewien bo rozmawiałem o tym z grafikiem, który to robił.

Nawiasem mówiąc z takiego czegoś można nie złe rzeczy zrobić…

Np. Style, strony on-line itp itd.

Zrzuty ekranowe pokazują koncepcje innych ludzi a nie jak to widzę niektórzy myśleli koncepcje Microsoftu

Ogólnie to mamy także pare projektów rozpoczętych (nowych) np.

http://forum.osbeta.org/topics22/window … vt1975.htm

To pic na wodę. To projekt w photoshopie vipera.

Ale ile ludzi nabral heh :stuck_out_tongue:

Grzesiek1 heh chyba mylisz pojęcia… prototyp to byłby wtedy gdyby to było dzieło MS, a to zwykła grafika amatora