Windows Vista 32 bit i 64 bit Czy jest jakaś różnica?

NO właśnie mam 64 bitowy procek , i viste 32 bitową , czy po zainstalowaniu 64 bitówki , poczuje jakąś różnice , będzie all ok ??

=)

aplikacje 64-bitowe będą pracowały wydajniej

Z tego co wyczytałam w kilku postach to widze ze z 64 bitowym systemem są problemy bo nie ma sterowników.

Tak aplikajce 64 bitowe , ale pewnie te zwykłe boje się że nie będą działały . NIech ktoś kto ma 64 sie wypowie . Albo osoba która o tym coś wie.

Musze być pewny =)

XP 64-bit => NIE (faktycznie były problemy z wersjami sterów pod ten system) !!

VISTA 64-bit = TAK (każdy poważny, szanujący siebie i swoich klientów producent udostępnia wersje oprogramowania pod ten system) !!

nie powinieneś mieć problemów ze sterownikami pod konf. którą podałeś w opisie;)

Aplikacje 32-bitowe nie powinny sprawiać problemów (wyjątki się zdarzają)

Mam kłopot z drukarką HP 1020 brak sterowników do visty 64b. Większość programów działa bez problemu

Chodzi lepiej wydajniej od wersji 342bitowej, z programami jest niewiele problemów, jak jakaś MUSI byc odpalona w 32bitach, to system emuluje dla niej srodowisko 32bitowe i idzie :slight_smile: Ze sprzetem gorzej, bo musi byc 64bitowy sterownik, rzadko kiedy wejdzie 32bit. Ale jesli sa stery dla jakiegos sprzeciora pod Viste 32bit to pod 64Bit tez beda…JA na 32Bit jechalem tylko dlatego bo nie bylo sterow do modemu(a co mi po kompie bez netu?).teraz sie znalazly, przeinstalowalem i jestem bardzo zasdowolony :smiley:

ahah to chyba sie skusze zainstalowac 64 bity :slight_smile: