Windows Vista 32 bit + neostrada tp

Hejka Jestem tutaj nowym użytkownikiem i mam problem.

Mam taki problem a mianowicie po formacie komputera z win xp na viste chce zainstalować neostrade tp lecz nie mam płytki instalacyjnej na viste . Mam oczywiście sterowniki modemu na viste ale nie posiadam płytki. Poradźcie mi co mam zrobić bo gdy klikam setup.exe to wyświetla mi się że odinstalowanie nie jest konieczne i czy chce ponownie uruchomić komputer.Co mam zrobić.

Modem ; Zxdsl 852

Sterowniki ; Sterowniki ze strony http://www.tp.pl do visty 32 bit

System; Windows vista 32bit

1.Instalujemy sterowniki

2.Po instalacji powinien pojawić się nowy skrót na pulpicie. Klikamy na niego, wpisujemy login i hasło. Klikamy połącz.

na czym polega problem dokładnie?są dwa rodzaje tych modemów v1 i v2 i różne sterowniki do nich są

Modem to zxdsl v2 ten z 3 lampkami problem polega na tym że nie mam płyty instalacyjnej do neostrady na viste mam na xp-ka ale słyszałem o innym sposobie że instaluje się stery i na pulpicie jest ikona. Ale gdy klikam na instalacje sterów modemu na viste to wyskakuje że odinstalowywanie nie jest potrzebne a żeby kontynuować trzeba uruchomić ponownie komputer lecz po uruchomieniu jest dalej to samo

to wejdź w panel sterowania i odinstaluj sterowniki od tego modemu zrestartuj PC potem podłącz modem i niech system go wykryje, pewnie wyskoczy błąd podczas instalacji urządzenia … potem wejdź w menadżer urządzeń i tam gdzie będzie wykrzyknik kliknij aktualizuj sterownik i wybierz lokalizacje gdzie masz te sterowniki i wciśnij ok powinien się zainstalować już wtedy.nie jest ci potrzebna żadna płyta od neostrady aplikacje od tp są zbędne i pożerają dodatkowo zasoby twojego PC jedyne czego ci trzeba to samego sterownika do modemu.w razie problemów pisz tu