Windows Vista a HP 530

Witam!

Facet dał mi laptopa żebym wgrał mu Windows Vistę. Na tym laptopie przy zakupie był wgrany system Windows Vista Home Basic, oryginalny z tyłu jest naklejka MS z kluczem produktu. Facet wgrał jednak Windowsa XP, miał go jakiś czas i teraz chce powrócić do Visty. Mam klucz produktu do Visty z tyłu ale nie mam płyty (system od razu był wgrany na laptopa), moje pytanie jest następujące: czy jeśli skorzystam z pirackiej płyty a wpisze legalny klucz to bedzie wszystko śmigać i czy to bedzie legalne?

Z góry dzięki!

Witam serdecznie

Praktycznie codziennie taki post wystarczy poszukać , przykładowy link Klik

Pozdrawiam

Dzięki Uzi

Mam jeszcze pytanie, bo mam partycje HP Recovery, ale jak z niej zainstalować na nowo Vistę?

?.

Podczas uruchamiania komputera nacisnąć odpowiedni klawisz gdy pojawi się monit , z reguly na dole , często F11.

kolego mam ten sam model żeby się nie męczyć zadzwoń do pomocy technicznej podaj numer seryjny a w przeciągu tygodnia otrzymasz dwie płyty jedna z vista drugą ze sterami a co samego instalowania z partycji wciskasz f11 :slight_smile:

Problem w tym, że komenda f11 nie działa :? Nie potrzebna mi płyta, ja chce wgrać Vistę z tego Recovery no ale f11 nie wchodzi.

A jeśli już nie tym sposobem, to proszę o odpowiedź na moje pierwsze pytanie - czy jeśli zainstaluje Vistę z pirackiej płytki, a wpiszę legalny klucz to system będzie działał i czy będzie legalny?

Legalna pod warunkiem że bedzie to instalka OEM i aktywacja ci pójdzie choć się dziwie że legalnego nośnika za darmo nie chcesz dodam że druga płyta co dają jest z sterownikami :slight_smile: