Windows Vista a Windows 7 POMOC Zaktualizowanie można? OEM

Witam. Mam Windows Viste Home Premium, OEM. I tu pytanie:

Czy da się jakoś zamienić Windowsa na Visne na 7?

Gdy mam swój orginalny klucz mogę go zastosować na 7?

Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Tak, możesz zaktualizować Viste do najnowszego Windowsa.

A w jaki sposób jest to legalne ? :slight_smile:

Jest to w 100% legalne. W jaki sposób dokładnie Ci nie wyjaśnię bo nie korzystałem… Ale jest to z poziomu Windowsa, system dociąga pakiety i aktualizuje system do nowszej wersji. Dokładnie naprawdę nie wiem, tak tylko kojarzę z wypowiedzi w innych tematach. Poczekajmy na kogoś kto już tego dokonał.

Nie możesz użyć tego samego klucza z Visty dla 7,to jest niewykonalne.Możesz kupić Upgrade dla Windows Vista do 7.Krótko,musisz kupić Windows 7 i zaktualizować Vistę.

Beduin , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

BejDżej , a gdzie Ty takich głupot się naczytałeś? Upgrade do 7 jest możliwy, ale po zakupieniu tejże wersji. Ewentualnie, jeżeli Vista była kupiona z komputerem w ostatnim czasie (po 22 czerwca), to możliwy jest darmowy upgrade, ale wcześniej będzie konieczny kontakt z producentem sprzętu.

Ok czekam na pomoc od innych. Z pełnym opisem instrukcji jak tego dokonać prosił bym o linka :slight_smile:

Ojjj nie za fajnie ;/ Chyba będę musiał zostać przy Viście ;/

Właśnie o to mi chodzi Areh. Źle to wyjaśniłem, za co przepraszam.

Źle odebrałem wiadomość…

  1. Idziesz do sklepu z oprogramowaniem (może być internetowy);

  2. Kupujesz Windowsa 7 w wersji upgrade (możesz też kupić zwykłą wersję);

  3. Instalujesz - albo czysta instalacja, albo upgrade z poziomu starego systemu.

A ile kosztuje to upgrade?

Jakiego linka?Kupiłeś komputer z Vistą po 22 czerwca?Jeżeli tak to wejdź na stronę producenta swojego sprzętu i na pewno znajdziesz baner Windows 7 Upgrade Program,jeżeli nie,to zakup Windows 7 w sklepie,klasycznym lub internetowym i zrób aktualizację systemu,czego zresztą nie polecam.Czysta instalacja jest lepsza.

A ile kosztuje to upgrade?

Nie nie laptop ja już ponad 3 lata ;/

Beduin , jesteś bardzo leniwym człowiekiem, bo nie wierzę że Google Ci nie działa.

http://www.vobis.pl/oferta/oprogramowan … x_upg.aspx

Hehe :slight_smile: Oks dzięki już wiem wszystko zostaje mi tylko wyjście do jakiegoś taniego dobrego sklepu :slight_smile:

Dzięki wszystkim za pomoc

I to nie wszystkie wersje Visty dają sie upgradeować chciałem zaznaczyć.

Edit. Wszystkie oprócz Home Basic.