Windows Vista Aktualizacja Problem!

Witajcie !

Zainstalowałem aktualizacje do systemu Windows Vista i zresetowałem komputer aby dokończyć aktualizacje , po ponownym włączeniu komputera krok 1 z 3 i 2 z 3 załadował się błyskawicznie natomiast krok 3 z 3 pisze ukończono 100 % Nie wyłączaj komputera , Konfiguracja aktualizacji i tak już dobrą godzinę . Próbowałem go uruchamiać w trybie awaryjnym ale tam też od razu się wczytuje kończenie aktualizacji i ładuje się w nieskończoność ! Proszę was o pomoc !

Potrzebna płyta z systemem: http://www.fixitpc.pl/topic/54-winre-me … prawczych/ . Ty musisz uruchomić “Wiersz polecenia/ Command Prompt” ,następnie po kolei ,po każdej linijce naciskasz klawisz “ENTER” i zatwierdzasz klawiszem “T”:

cd

cd_C:\Windows\winsxs

DEL_/P_/F_“C:\Windows\winsxs\pending.xml”

DEL_/P_/F_“C:\Windows\winsxs\pending.grl”

Następnie :

cd

cd_C:\Windows\Temp

DEL_/S

Znaczek _ to jest spacja ,ty go nie wpisujesz ,tylko w tym miejscu ma być spacja. Po każdej linijce klikasz ENTER. Pending.grl <- tego pliku może nie być ,jak go nie ma to OK.

Sailan ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.