Windows Vista Business - BSOD

Kontynuacja mojego watku sprzed kilku miesiecy

Wlaczylem program WinDBG i odczytane zostaly bledy [Vista zdecydowala oddac mi pliki :]

Pisalo mi - Probably caused by: ndis.sys (ndis!ndisMWakeUpDpcX+441)

wedlug google jest to sterownik karty sieciowej/lub problem z nia.

Na Blue Screen’ie dodatkowo pisze mi 0x000000B8 [na nim tez pisalo problemy ze software’m] wedlug hotfix sa to problemy ze sterownikami. Zaaktualizowalem wszystkie ze strony gigabyte i… i nic. Pasek nadal miga lub jest BSOD z desperacji wylaczylem w biosie karte sieciowa … zobaczymy co to da. Bios wgralem najnowszy i jest to F7 zamiast poprzedniego F5.

Czy te problemy sygnalizuja awarie plyty glownej ? bo z tego co pamietam zawsze sieciowki zintegrowane powodowaly problemy i konflikty w moich starych komputerach. Dziwne, ze na XP czegos takiego nie uswiadczylem. A czasami z niej korzystam i nie piszcie mi, ze moge bez nie pracowac bo to jakby klikac jednym przyciskiem myszki bo drugi jest zepsuty…

juz chyba wyprobowalem wszystkiego i dalej lipa :confused: a co powoduje nie nagrywanie plytek dwuwarstwowych bo juz nie mam pojecia ? kiepskiej jakosci plytki ?

Vista - Edycja Nieoczywista

Odniosę się tylko do płytek - zmarnowałem z 10 płyt DL - wszystkie w kosz… :expressionless:

Kupiłem VERBATIMA i nagrałem od razu bez najmniejszych problemów.

Także nie żałuj forsy i kupuj markowe płytki… :smiley: