Windows Vista - Co to jest za folder?

Witam!

Mam od niedawna Vistę Home Premium i jestem zdziwiony jej “wielkością”! Wraz z Office i kilkoma niewielkimi programami zajmuje ok. 26 GB.

Znalazłem na partycji systemowej (C:) taki folder: “BurnIn Test test files”, który zajmuje ponad 8 GB - co to jest za folder?

Pragne dodać, że system był instalowany ponownie (“zwałka” - brak pliku bootmgr").

Jeśli to możliwe, proszę o wyjaśnienie tego tematu.

Serdecznie pozdrawiam, Jurek B.

Może lekki offtopic, ale abyś miał troszkę miejsca Znaczek Windowsa [kiedyś menu Start] -> akcesoria -> Uruchom -> wpisz “cleanmgr” -> Wybierz dysk C: -> wybierz zakładkę “Więcej Opcji” -> Przywracanie systemu i kopie w tle -> kliknij usuń

W ten sposób wszystkie kopie zapasowe, oprócz najnowszej, zostaną usunięte…

Jaka jest zawartość tego folderu? Co tam jest?

Witam jeszcze raz!

W tym folderze są następujące pliki:

~~bittest C00066

bittest C00067 itd. aż do bittest 00080 (15 plików, po 600 MB każdy)

Dzięki za zainteresowanie tematem. Pozdrawiam, J.B

Witam!

Zauważyłem jeszcze, że jest takie coś: “Oczyszczarka plików hibernacji” - może oczyścić pliki o wadze 3,5 GB.

Czy można to zrobić ?

Pozdrawiam, J.B

Jeśli nie chcesz hibernacji to wyłącz ją w Vista Sunrise Konfigurator…

O.K! Dzięki.

Nadal jednak nie wiem co to są za plki, o których pisałem wcześniej.

Pozdrawiam, J.B

Używałeś może programu BurnInTest ?

To jedyne co Google zwróciło na zapytanie

Myślę, że nic takiego nie używałem. Byłoby to chyba w Program Files. Jeśli instalowałem jakieś oprogramowanie i mi nie pasowało to je odinstalowywałem. Miałem problem z odtwarzaniem plików MOV i próbowałem różnych programów, może jakiś program coś testował ?

Jedyną rzecz jaką pamiętam to ALL PLAYER testował kodeki i wyszukiwał potrzebne… Może o to chodzi ?

Pozdrawiam, Jurek B.

Ps.

Może w związku z tym używałem jkiegoś innego programu ? Sorry, teraz nie jestem pewien !!

Proszę o odpowiedź.

To chyba jednak nie to! Spojrzałem teraz na datę utworzenia folderu, o którym mowa - jest to dzień dostarczenia komputera do domu (18.09),

natomiast ja podłączałem go dopiero po tygodniu od tej daty.

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam, Jurek B.

jurbab , ostatni raz zwracam uwagę odnośnie

viewtopic.php?f=5&t=213590

Więcej próśb nie będzie. Sugeruję nadrobić zaległości w lekturze zasad pisania.

Dzięki za uwagę. Zapomniałem, dawno nie pisałem na forum.

Pozdrawiam.