Windows Vista Hp, Intel GMA 4500 - niska wydajność w grach


(czeper) #1

Witam,

mój problem dotyczy niskiej jakości w grach. Odpaliłem sobie bardzo stare gry (aoe 1, moto gp 1) mimo to przycinają się (działały nawet lepiej na starym komputerze z geforce 4). To co zainstalowałem to: direct x z tej strony: http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35, sterowniki do intel gma 4500 tej strony: https://downloadcenter.intel.com/SearchResult.aspx?lang=eng&ProductFamily=Graphics&ProductLine=Laptop+graphics+drivers&ProductProduct=Mobile+Intel%c2%ae+4+Series+Express+Chipset+Family. Co jeszcze mogę zrobić? Czy to może kwestia tego że to są stare gry?


(przemek8423) #2

Ta grafa nadaję się do prac biurowych,neta czy filmu,a nie do grania mam ją w starym laptopie i najnowsze sterowniki nie wiele tu zdadzą o ile coś dadzą.


(bart86) #3

podaj model laptopa

niestety jeśli jakiś ma moc obliczeniową jaką ma a do tego nie jest przystosowany do gier to nic z tym się nie zrobi


(czeper) #4

Model laptopa: toshiba satellite l300 1a6. Tak czy inaczej wydaję mi się że ta karta powinna być lepsza niż geforce 4 440 mx. Poza tym zauważyłem że gra moto gp 1 na początku lekko się przycina, potem działa bardzo płynnie, potem zaś przycina się tak że praktycznie nie da się grać. Wina słabej karty? Nie sądzę.


(bart86) #5

http://www.toshiba.eu/innovation/downlo … ortMod=780

ściągnij z tej strony sterowniki od producenta a nie ze strony intela prawidłowo to właśnie te powinno się instalować


(czeper) #6

Kiedy próbuję zainstalować sterowniki ze strony toshiby pojawia się komunikat: