Windows Vista HP pakiet językowy

Mam pytanko a właściwie problem. Posiadam Windows Vista Home Premium. Jak wszyscy wiedzą jest tam Speech Recognition ( rozpoznawanie mowy). Chce się tym pobawić :wink: lecz mam mały problem. Mam wersje polską a do działania jest potrzebny angielski pakiet językowy… Ściągnąłem go zainstalowałem a tu się okazuje że w ustawieniach ( display language ) język wyświetlania zniknął mi cały panel w zakładce keyboards and language. Teraz nie moge zmienić tego języka bo nie ma jak… Ma ktoś na to jakąś rade?

Hmm… Z tego co mi wiadomo, nie można instalować nakładek językowych na HP… Może w przywracaniu systemu coś będzie?

nie ma pakietów językowych dla visty hp

no to kicha pewnie sciagnelem z ultimate. Czyli nie włącze Speech R.??

Dla wersji polskiej w ogóle nie ma rozpoznawania mowy i nigdy nie było. Taka opcja dotyczy wyłącznie wersji angielskiej systemu

wiem że wersji angielskiej :stuck_out_tongue: dlatego próbowałem zainstalować pakiet językowy :slight_smile:

nie da rady odpalić rozpoznawania mowy i ,jósz"

A ja wiem, że da się tak samo jak dreamscene też idzie na home premium pl.

Jak to z tą mową to nie wiem jak zrobić, ale dreamscene to wiem jak zrobić.

PelsonFFE ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

jeszce jedno pytanko jak jest z wersją Home Basic? Tez się nieda??

KAŻDA wersja Visty w języku polskim nie ma funkcji rozpoznawania mowy i żaden pakiet językowy tego nie zmieni

wybacz ale w wersji Ultimate pakiet jezykowy pomógł :wink:

W takim razie cieszę się, że się myliłem :slight_smile: