Windows Vista HP pakiet językowy

(Arek Brzek) #1

Mam pytanko a właściwie problem. Posiadam Windows Vista Home Premium. Jak wszyscy wiedzą jest tam Speech Recognition ( rozpoznawanie mowy). Chce się tym pobawić :wink: lecz mam mały problem. Mam wersje polską a do działania jest potrzebny angielski pakiet językowy... Ściągnąłem go zainstalowałem a tu się okazuje że w ustawieniach ( display language ) język wyświetlania zniknął mi cały panel w zakładce keyboards and language. Teraz nie moge zmienić tego języka bo nie ma jak... Ma ktoś na to jakąś rade?

(Tomasz Paziewski) #2

Hmm... Z tego co mi wiadomo, nie można instalować nakładek językowych na HP... Może w przywracaniu systemu coś będzie?

(Kubakuderski) #3

nie ma pakietów językowych dla visty hp

(Arek Brzek) #4

no to kicha pewnie sciagnelem z ultimate. Czyli nie włącze Speech R.??

(MarS) #5

Dla wersji polskiej w ogóle nie ma rozpoznawania mowy i nigdy nie było. Taka opcja dotyczy wyłącznie wersji angielskiej systemu

(Arek Brzek) #6

wiem że wersji angielskiej :stuck_out_tongue: dlatego próbowałem zainstalować pakiet językowy :slight_smile:

(Kubakuderski) #7

nie da rady odpalić rozpoznawania mowy i ,,jósz"

(Mateuszlak) #8

A ja wiem, że da się tak samo jak dreamscene też idzie na home premium pl.

Jak to z tą mową to nie wiem jak zrobić, ale dreamscene to wiem jak zrobić.

(Agatonster) #9

PelsonFFE ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Arek Brzek) #10

jeszce jedno pytanko jak jest z wersją Home Basic? Tez się nieda??

(MarS) #11

KAŻDA wersja Visty w języku polskim nie ma funkcji rozpoznawania mowy i żaden pakiet językowy tego nie zmieni

(Arek Brzek) #12

wybacz ale w wersji Ultimate pakiet jezykowy pomógł :wink:

(MarS) #13

W takim razie cieszę się, że się myliłem :slight_smile: