Windows Vista i XP

Witajcie…

Mam pytanie jskie są minimalne wymagania dla Windows-a XP oraz dla Windows-a Vista??

Czy mając gry z XP będę je mógł uruchamiać na windows Vista??

Wymagania sprzętowe

Windows XP: http://pl.wikipedia.org/wiki/Microsoft_ … .C4.99towe

Windows Vista: http://pl.wikipedia.org/wiki/Windows_Vi … .C4.99towe

Myślę, że w 99,9% tak.

na ostatnim buildzie szło to tragicznie, chociaż gry da się odpalić w 70 % to ich jakość pozostawia bardzo dużo do życzenia, gry chodza wolniej , często sie zawieszaja nawet na bardzo dobrym sprzęcie, dwa dni temu wypuścili na conect microsoftu wersje oznaczoną numerkiem 5259 beta 2, ale nic pod katem gier się nie zmieniło, oprócz tego że sa lepsze wbudowane gry od xpka :wink:

Niektóre gry na Viscie chodzą o wiele lepiej niż w XP, np.: seria gta- gigantycznie przyspieszyły wszystkie części! A problemy jakie opisujesz miałem w Quake’u i Unrealu. Więcej nie zdążyłem przetestować, bo rejestr Visty zaczął mi się s Proponuję Ci zainstalowanie dwóch os-ów na jednym systemie: XP i Vista, wtedy w jedne gierki popykasz sobie z lepszą grafą, a w inne klasycznie, jak na XP. Jak tylko zainstalujesz obydwa systemy naraz i porównasz gierki w obydwóch to napisz. Sam narazie nie mogę tak zrobić, bo mam lekkie przepełnienie dysku ważnymi danymi. Zgodność gierek na Viście jest prawdopodobnie 99%, ale to wkońcu Microsoft (Microshit:-))!

do czego ty go namawiasz, do piractwa ?

vista jest dostępna tylko dla testerów

Jak Vista zostanie wydana to zapewne. Narazie to jest w fazie beta testów.

tak, tylko wtedy gry będą pisane już pod viste i nie trzeba bedzie kombinować i instalować grę z xpka

Przecież Vista już jest do kupienia, pierwsza beta no i jak to zazwyczaj bywa chyba jeszcze tylko w kochanym USA, ale jest! A kto powiedział, że on tej bety nie chce używać do swoich testów? Może chce wypróbować najpierw system zanim kupi w przyszłym roku, w lipcu finalną wersję i niepotrzebnie wyda całe 50$ na jakiś szajs który mu zniszczy kompa!

:hahaha:

dobry kawał

buhaha…tego systemu jeszcze nie ma w sprzedarzy

mógłby uzywać jak by był beta testerem, albo miał wykupioną licencję msdn

wiesz co , ja ci powiem, jak się nie znasz to nie pisz głupot