Windows Vista Live CD & DVD

TWOJA WŁASNA VISTA: Specjalna wersja systemu uruchamiana z płyty – Vista CHIP Edition – zawiera narzędzia diagnostyczne, programy do łamania haseł oraz skaner antywirusowy. Wyłącznie w CHIP-ie: działająca bez ograniczeń czasowych specjalna edycja Windows Vista!

Jak to jest z licencją Windows Vista Live CD & DVD ?

Jest napisane, że bez ograniczeń czasowych, czyli wersja legalna?

Kupiłeś ową VISTA w gazetce CHIP więc spokojnie to jest w pełni legalna i z licencja wersja dyż to wersja LIVE CD/DVD

czy moglibyście mi podać konkretnie numer tego chipa. Bym sobie kupił :smiley:

Adax - najnowszy Chip nr 6/2007:

http://magazyn.chip.pl/chip_179912.html

czy ta vista z gazety ma środowisko aero?

Nie ma nawet Eksploratora Windows, tylko jakąś inną powłokę.

Polecam coś lepszego - VistaPE:

http://vistape.boot-land.net/eng/

kupiłem ten numer ale według mnie średnio na jeża

Złączono Posta : 28.05.2007 (Pon) 20:19

PS. Daj jakiś poradnik do tego vistape

Jeżeli chodzi o VistaPE to kroki są takie same jak w VistaPE Chip Edition - tyle że w VistaPE jest więcej opcji konfiguracyjnych. Niektóre (np. Explorer, MMC) wymagają płyty Windows Vista DVD. Jednak można stworzyć VistaPE na pdst. Windows AIK, odznaczając opcje z podpisem “requesting Windows Vista DVD”.

Jeżeli zależy ci na Windows Explorerze, możesz zrobić VistaPE na podstawie Windows Server Longhorn, jednak nie testowałem tej możliwości.

Poza tym wszystko jest to samo jak w VistaPE Chip Edition. Klikając “Download” możesz uzyskać dodatkowe programy do Twego VistaPE.

Wedlug mnie ta Vista Pe co podal chaker.zbw jest lipna dlaczego dlatego bo nie ma takigo wygladu jak prawdziwy system a nie wie ktos z was czy da sie taka zrobic co bedzie miala wyglad jak Windows Vista i funkcje Areo

Złączono Posta : 20.09.2007 (Czw) 12:43

Hej Adax a mozesz dac screena tej Visty z Chipa bo chce sobie kupic a nie wiem czy warto

Wierz mi nie mogę, ponieważ nie da się zrobi screenów z vista ce. ten system wygląda jak 98 z Total Commanderem i paroma dodatkami do naprawy kompa :slight_smile:

No to z twojego opisu wynika ze jest lipny no dobrze ze chociaz napisales jak by wygladal jak Vista w orginale to bylo by ok a tak to nie bede kupowal.no to dzieki

VistaPE nie musi wcale przypominać Windows 98. Wystarczy trochę pracy i może wyglądać bardzo ładnie:

36279790oi3.th.jpg

Tutaj z powłoką LiteStep + ładna skórka

80127011hb4.th.jpg

A tutaj z powłoką Aston :slight_smile:

A Screeny da się zrobić. Wystarczy włączyć system na maszynie wirtualnej