Windows Vista PL - oszustwo Microsoftu?

Nie, PAZIK77 nie do Ciebie (o triku 2099 to cały Świat wie). A;e, że akurat KYNEK się wychylił ze screenem to dyskusja jak miło.

Pozdrawiam

O to chodziło:

:slight_smile:

Ja mam legala na 120 dni :mrgreen: i to jest prawnie ok. MS wypowiedział się, że takie przedłużanie co 30 dni jest zgodne z licencją. Oryginalny system przez 1/3 roku za darmo, warto się przesiąść :wink:

A jeszcze lepiej mić całkowicie za free systemy :

Jak chcesz mieć za free systemy, czasmi nawet przysyłają do domu :smiley:

To rejestrujesz się na connect.microsoft.com weź udział w paru testach , ja np. wczoraj dostałem windows server codename longhorn beta 2 na płytce dvd w ładnym opakowaniu :slight_smile:

Tego można używać do codziennej pracy , a numerek buildu 6001 oznacza że to build praktycznie taki sam jak vista RTM , numerek 6000 :stuck_out_tongue:

A to że server to nic, mozna go przerobić na wersję workstation , i masz za free system woryginalnych nośnikach i opakowaniu :slight_smile:

A czy ja mówiłem, że go nie zarejestruję? :smiley: Jasne, że to zrobię i to najlepiej kupić Ultimate, bo szykują się ciekawe dodatki Extras. Wiem, że dzięki temu jest możliwość testowania najnowszych systemów w wersji beta. Ja na razie tylko testuję i próbuję się przekonać do Visty :slight_smile:

Mógłbyś chociaż się nie chwalić, że masz pirata, a nie grasz idiotę i myślisz, że masz legalny system. Zacieszaj, zacieszaj - do czasu.

a pan czytał regulamin ??

1.1. Zakazuje się umieszczania treści sprzecznych z polskim i międzynarodowym prawem, które by naruszały prawa innych osób, a w szczególności:

a) treści uznanych powszechnie za wulgarne,

b) treści obraźliwych i oszczerczych wobec innych,

Punkt b :stuck_out_tongue:

Ale się znalazł poplecznik M$. Płacą Ci za to?

Popieram AERO

ostro jedziecie…

Ale czy to fair, że geek zaplacil za swoj system a ktos inny kradnie wersje Ultimate a inni zamiast pietnowac piractwo nazywaja geeka “poplecznikiem MS” ??? Czy jak masz nokie to jest poplecznikiem nokii ??

A czy ktoś powiedział, że ten myk z datą przy instalacji Visty jest nielegalny?? Wydaje mi się, że to błąd MS, który nie przewidział tego typu machlojek i może przy kolejnych buildach usunąć tą możliwość. Poza tym kto mu zabronił np wpisywać tych linijek co 30 dni, albo zmienić datę przy instalacji?

Są dwie strony medalu. Nie popieram piractwa, a wręcz się nim brzydzę, jednak Microsoft przygotował ciekawy system z równie ciekawą licencją.

Niech sobie używają nielegala, ale po co się tym szczycić i gadać bzdury, że jest to legalne ? Nikt nie mówi, że trick z datą jest nielegalny, ale posiadanie takiego systemu - już tak. Jak znajdziesz na drodze porzucony samochód z kluczykami w stacyjce i zaczniesz nim jeździć, to czy oznacza to, że stałeś się prawowitym właścicielem tego pojazdu ?

Drogi Areo, jak ktoś gra idiotę, to zwracam mu na to uwagę. Nie uważam, by było to coś wulganego lub sprzecznego z regulaminem. Poza tym, pretensje masz nie do tej osoby, co trzeba, bo to nie ja udaję idiotę i zaśmiecam forum bzdurami wyssanymi z palca.

Śmieszny jesteś.

Przeczytaj sobie licencję EULA do systemu windows.

Poza tym, jak możesz powiedzieć że system który ma wstrzymane odliczanie czasu jest nielegalne ?

Raz, w licencji nie ma czegoś takiego że zabrania się manipulowania czasem.

Dwa .

Instalując timestopera nie ingerujemy w pliki windows, nie zmieniamy ich ,ba wszystkie pliki po instalacji timestopera zostają bez zmian, więc nawet nie ma tu mowy o crackowaniu :stuck_out_tongue:

Proste

tu chodzi o zasady a nie o przepisy… co się go czepiasz ??? 120 dni to chyba nie 2099 rok ? System i tak bedzie nielegalny po 120 dniach - zreszta nie majac faktury itp. durny timestoper moze z ciebei zrobic legala najwyżej

na WU…

Czy ktos kto ma licencje legalna bawi sie w przestawianie czasu ??? Nikt ci tego nie zabrania jesli masz legalny system…

Aero, napisałeś 2400 postów, a głupotą grzeszysz aż niemiło. Naprawdę, nie interesuje mnie legalność twojego systemu, ale przestań pisać, że jest on legalny, bo przestawiłeś sobie czas w biosie. Ciekawe, jakbyś spojrzał na ten problem, gdybyś to ty był programistą i ktoś w ten sposób potraktowałby twój wysiłek ? Zasada jest prosta: kupiłeś system, więc jest on legalny; nie kupiłeś - masz określony okres czasu na jego wypróbowanie, po którym albo dokonujesz zakupu, albo rezygnujesz z korzystania z tej aplikacji.

Tymczasem ty nie posiadasz na zakupiony system ani faktury, ani oryginalnego numeru seryjnego. Przestań się więc podniecać, bo robi się to już nudne.

Używanie timestopów, rearmów jest legalne tylko w zakupionym legalnie systemie. Jeżeli masz system z p2p to jest on nielegalny i żaden timestop ani 30 dni prolongaty nie usprawiedliwia jego użytkowania. Sam fakt posiadania systemu z p2p jest nielegalny (ponoć). Wyjdzie Trial panowie to będzie można kombinować ponieważ system będzie pobrany z legalnego źródła :lol:

I to już niedługo :slight_smile: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=6028

Pozdrawiam

hehe już widze jakie będą znowu przeciążone serwery jak się wszyscy “rzucą” :stuck_out_tongue:

mam pytanie. czy windows Vista business która posiadam na licencji MSDN ma pełne wsparcie techniczne? chodzi czy mam takie same prawa jak byk kupił w sklepie za iles tam zł czy jednak Microsoft w jakis sposób odcina sie od wsparcia itp.

Ponoć tak… i mamy jeszcze na dodatek przewagę nad tymi, kto ma wersje OEM :slight_smile: => po trzech rejestracjach i po wymianie sprzętu nie musimy dzwonić do Microsoftu (już aktualizowałam ze 6 razy i nic, kolega, który ma Ultimate PL po trzech reinstalkach musiał już dzwonić :wink: )… Wsparcie techniczne też masz… chociaż ja np. z niego nie korzystam… MSDNAA trzeba rozumieć w ten sposób - uczelnia wydała kupę forsy… :slight_smile: więc mamy pełnowartościowe produkty… Chyba, że masz z MSDN… ale z tego co wiem, tam się płaci… chyba, że jesteś przyjacielem Billa Gates’a :slight_smile:

P.S. Aero - też otrzymałam wersję beta Longhorn Server -> ale z nim już jest inna bajka niż np. 2003 Serverem… już tak łatwo tego się nie da przerobić na wersję Workstation :wink: Ale nowy IIS jest świetny :slight_smile:

Może nie łatwo ale się da :slight_smile:

dokładnie :slight_smile: