Windows Vista PL - oszustwo Microsoftu?

Witam

Pisać nie ma co, czyli jak w temacie.

Popatrzcie uważnie na screena.

463e63df26cac00cm.jpg

Pozdrawiam

Kazdy Everest pokazuje cos innego, pobierz wers 1.5…, a zobaczysz inne parametry, lub pobierz jak masz gdzie Aida32, a wtedy zobaczysz prawdziwe zestawienie.

lub

SIW (System Information for Windows)

http://www3.sympatico.ca/gtopala/about_siw.html

za darmo do użytku osobistego.

Wiedziałem Piotrze, że będziesz pierwszy :slight_smile:

PS

to jest najnowszy licencjonowany Everest Ultimate :slight_smile:

AIDA 32 nie wspiera nowego sprzętu. Jej następcą był Everest Home - również nie rozwijany już.

to z kąd ty masz tą viste??? :roll:

moj screen:

103baf9b38025cbd.jpg

Złączono Posta : 19.02.2007 (Pon) 7:06

Zainstaluj everesta w wersji 2007 tą co mam ja i zobacz.

…2099 Kynek - chlopaki z przyszlosci tu piszą …

Roder… i widzisz… Eh…Jak to w Polsce sie dzieje… Na pirata lepiej wskazuje niz na oryginał… Ehh… Po co tu wydawac po kilkaset złotych ? : )

@ Kynek - Dobrze ze nie 2142 (ale było blisko), wtedy byłbyś żołnierzem z Battlefield’a 2142 :stuck_out_tongue:

Przypominam że Viste można używać przez 120 dni za darmo…

jakby co tlumacz sie ze ci się lata z dniami pomyliły :smiley:

Ojezu chłopakIewi… zle date w sklepie nastawili… Teraz sie bedziecie czepiac :D… Moge sie zalozyc ze wiekszosc forumowiczow… z dzialu “VISTA” … Mają rowniez taka same datę… To wina serwisow i sklepów komputerowych… :roll:

Na pewno kupioną :slight_smile:

c3f5afb463e9d6a5.jpg

Teraz jest już OK

Zmień wersję Everesta może poprawnie odczyta Ci datę instalacji systemu.

Pozdrawiam

Raczej programów diagnostycznych :slight_smile:

@KYNEK, oj oj, nieladnie :]

nie ma to jak rtc stop

swoja droga, jak zrobicie to odpowiednio, to mozna date ustawic na normalna, wystarczy przestawic tylko na jakies 5 minut i pobrac 2 male pliczki z netu :expressionless:

mialem napisac poradnik po polsku jak zresetowac czas do aktywacji, lub jak go zatrzymac, ale jestem zbyt leniwy :S

na necie znalazlem tylko angielskie wersje wiec mogloby byc przydatne dla innych leniwcow bez znajomosci angielskiego :smiley:

a nie słyszeliście o tricku 2099… KYNEK masz lewy system prawda? :mrgreen:

KYNEK robił przed instalką reset BIOSa i nie zmienił daty na poprawną :slight_smile:

dokładnie :mrgreen:

moim zdaniem ma nielegalna viste :evil:

dlaczego tak sądzisz? :roll:

Niestety niektórzy nie potrafią zrozumieć, że w ustawieniach daty :wink: można sie pomylić i od razu halo NIELEGAL, PIRAT :slight_smile:

Pozdrawiam

Zgadzam się z tym …

Jeśli te słowa kierujesz do mnie to zrozum, że trick 2099 jest bardzo popularny… A co do KYNKA to ja go o nic nie oskarżam a jedynie odpowiadam na post Rodera :

:slight_smile:

KYNEK nic do Ciebie nie mam :slight_smile:

spoko :slight_smile: