Windows vista podczas ladowania sie resetuje

Witam mam mały problem z uruchomieniem systemu Windows vista. Otóż dałem koledze mój stary dysk Western Digital WD2500AAJS żeby zainstalował mi nowy system. Sformatował go i ładnie się wszystko zainstalowało byłem nawet u niego i wszystko chodziło. Gdy podłączyłem go do swojego komputera; najpierw wyskoczyło mi okno wyboru trybu pracy. Wybrałem uruchom normalnie, pasek ładowania wyskoczył dosłownie na chwilę i zniknął a komputer się zresetował. Gdy wybieram pozostałe tryby to nic się nie dzieje tylko taka kreska miga w lewym górnym rogu ekranu. Musze dodać że stary system Windows XP dobrze działał

Mój komputer:

Intel Core2Duo E4300

2x 1.8 Ghz

1Gb ram

płyta asus p5vdc-tvm se/s

Zasadnicze pytanie: czemu nie zainstalowaliście systemu bezpośrednio na Twoim komputerze?

:roll:

Noo bo mój kumpel nie miał czasu przyjść do mnie dlatego zainstalował to u siebie

Komputer kolegi jakie ma podzespoły?

dobra zobaczę tylko muszę iść do kolegi po płytę

a kolega jaki ma sprzęt to nie wiem dokładnie ale ma trochę nowszy procek też core2duo 2.2Ghz i 2Gb ram

Dodane 05.08.2011 (Pt) 12:16

P.S

a i jeszcze jest coś o czym nie powiedziałem jak podłącze ten dysk z Vistą i chce tam wejść do biosu to bios się nie włącza tylko też taki myślnik miga w lewym górnym rogu