Windows vista pójdzie

witam wiem że było bardzo dużo postów na tten temat ale nie moge znależć nie jestem pewiem czy vista pójdzie mi na:

Intel® Celeron® CPU 2.00GHZ

704 MB RAM

GeForce FX 5500

Samsung SyncMaster 913v

Dzieki za pomoc

tylko nie chce żeby pisali tutaj :po co to piszesz,nie możesz poszukać itd…

Pójdzie bez problemu.

Pojdze, nie beda to najlepsze wyniki ale pojdzie.

Sprawdź jeszcze, sciagajac ten programik http://www.microsoft.com/windowsvista/g … fault.mspx

a na moim? i ważne czy pójdzie aero glass :slight_smile:

Sempron 3000+ 2 GHz, 512 MB RAM (przed instalacją dokupienie jeszcze 1 GB), samsung 160 GB + Samsung 250 GB, Ge Force 5500 128mb/128 bit

Od tego czy aero glass pójdzie to dużo zależy od grafiki.

Sprawdziałem z tą listą obsługiwanych kart i twoja znajduję się na liście - karta graficzna .

Co do reszty to 1Gb ram starczy, jak i taki procek też wystarczy do prawidłowej pracy…

Dzieki KYNEK i whisper mam nadzieje że pójdzie bokupuje full pl

alex11 - na wszelki wypadek sciagnij ten programik i sprawdz, zawsze bedziesz mial 100% pewnosci.

a ja mam pytanie czy na moim pójdzie :stuck_out_tongue: czy może jeszcze dokupić 1GB RAM-u ??

pójdzie bez problemu

Chcesz się popisac kompem czy co… :x

Przecież jak jemu pójdzie na 1GB to tobie chyba też :?

hehe po użyciu Windows Vista Upgrade Advisor wyświetlił mi się bardzo przyjemny komunikat :slight_smile: Your computer can run Windows Vista tylko kasę zbierać na system :mrgreen: bo na RAM już mam :smiley:

Ludzie jesteście beznadziejni z tymi komentarzami w stylu czy mi pójdzie Vista bo mam tylko 2GB RAM i AMD FX-60 - no przestańcie…

anduril tutaj są ludzie którzy chcieli by się dowiedzieć czy pójdzie im vista bo są mało zorientowani.Pozatym mówiłem żeby tacy jak ty tutaj nie pisali (czytać nie umiesz)?

Mam pewną propozycję, co wy na to , założyć jeden temat, czy pójdzie windows vista na moim kompie , moderator przykleił by temat, i nie było by takiego bałaganu a forum, bo ostatnio coraz więcej tematów jest typu czy vista pójdzie na moim kompie, a tak to w jednym temacie, każdy mógłby zadać sobie pytanie, będzie mniej problemów, większy porządek, co wy na to ??

Jeżeli jest juz taki temat to zapytam, zastanawiam sie nad zakupem VISTY więc to pytanko jest dla mnie ważne. Czy system będzie działał stabilnie i szybko na tym sprzęcie co poniżej?

AMD Semrpon 2800+ 64 bit 2,4Ghz, 768mb ddr ram, GeForce 6200 256 mb

Czy system nie będzie przymulał i czy ruszy mi to aero glass?

Pozdrawiam i bardzo dziekuję za wszystkie odpowiedzi

aero

To ten temat jest dobry do tego.

Tylko musiał by go ktoś przykleić

muchakk

tak pójdzie, karta także pociągnie aero glass (przecież wcześniej dałem linka ze spisem kart które obsługują aero glass )

Co do ramu to też powinno starczyć, co prawda to nie 1Gb ale nie jest źle i na 512 ludzie korzystają z Vista

No a procek też powinien wystarczyć

Dzięki grzesiek za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanko czy VISta bedzie działac mi tak samo szybko jak xp czy bedzie jakaś róznica w działalniu?

tak, będzie działa tak samo jak xp, jak nie szybciej u mnie działa ona zdecydowanie szybcierj :slight_smile: