Windows Vista - problem z właczeniem po instalacji

Witam. Dzisiaj chciałem zainstalować windowsa viste. Opowiem po kolei co robiłem… najpierw włożyłem płytę czekałem aż sie zabotuje dałem na zainstaluj viste sformatowałem dysk (miałem wtedy jedna partycje) i zacząłem instalacje… przebiegała ona bez problemu. komputer sie zresetował i gdy wyskoczyło mi żeby nacisnąć klawisz w celu rozruchu w stacji cd nic nie robiłem. włączył sie ten pasek z vista i zaczęła sie ładować po przejściu 7-8 zamiast sie włączyć to pojawił sie szybka taki niebieski ekran i jakieś tam napisy i reset i tak za każdym razem… instalowałem viste jeszcze raz ale to nic nie dało. Czy wiecie o co chodzi… proszę o pomoc

Nie bardzo… skapisz informacji.

Dobra to tak zainstalowałem viste bez najmniejszych problemów… była finalizacja instalacji… komputer uruchomił sie ponownie. Wyskoczył komunikat o rozruchu w stacji cd nic nie naciskałem… pokazał sie taki pasek zielony na czarnym tle zaczęła sie vista lądować… kiedy sie skończyła (tak myślę bo pasek znikł i na chwile był czarny ekran jak przy uruchamianiu xp) pojawiły sie napisy na niebieskim tle ale to trwa chyba z 1/2 sekundy i nie wiem co tam pisze… Mam 4gb ramu geforce 8800gts intela core 2 duo 2,66 i płytę główna Asusa p5n32-e sli plus

co to za napis ?? podaj pełny kod błędu !!

Macie tutaj film… mam nadzieje że coś pomoże

http://pl.youtube.com/watch?v=Qr1fjoms064