Windows Vista - przyśpieszenie i optymalizacja

Masz problem z Vistą

  • jest wolna?

  • chciałbyś coś przyśpieszyć?

  • chcesz mieć dostęp do wielu ukrytych funkcji?

1616b6779fd3a84em.jpg

Polecam ale zaznaczam że to narzędzie jest BARDZO niebezpieczne. Już 2 razy korzystałem z Przywracania Systemu - na moje szczęście wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam

a jakaś nazwa? Link? o_O

Juz mam…dzieki!!!zobacz na zdjecie to sie dowiesz jaki program:-)

Jest jeszcze podobny program… Tweak VI… :slight_smile: Fajne programiki, ale faktycznie można nimi nieźle wszystko popsuć :wink:

Mam ten program już 8 dni, i jak narazie nic się stało :slight_smile:

Ani system nie przyspieszył, ani nie zwolnił, no ale przynajmniej usunąłem nim śmieci z dysku :smiley:

Czy wg Ciebie optymalizacja i kompaktowanie rejestru nie wpływa na przyśpieszenie pracy systemu?

W tym wypadku nie , vista sama uczy się dostosowywać pamięć ram, do usera visty, i z każdym dniem vista szybciej smiga, wersję PL mam już 15 dni , i zdaje się że jeszcze szybciej chodzi , szybciej bootuje, i szybciej się wyłacza niż zaraz po instalacji systemu :slight_smile:

A ten tweaker nic nie dał …

Vistę defragmentuję co tydzień narzędziem wbudowanym w system, czyszczę dyski narzędziem wbudowanym, więc po co mi trial tego managera visty, jak wszystko jest w viście i chodzi dobrze :slight_smile:

Jakoś nie do końca dowierzam narzędziom Microsoftu (może to uprzedzenie z poprzednich systemów XP). Ale Masz rację trudno jest zajechać Vistę - u mnie śmiga już 4 tydzień - poza eksperymentami z oprogramowaniem, ustawieniami i dostosowaniem Visty dla siebie nie dała mi powodów do niezadowolenia. Wręcz przeciwnie z każdym dniem oswajam ją do siebie.

Ale dobry, zewnętrzny Tweaker musi być pod ręką.

Właśnie zainstalowałem go.

Pozdrawiam