Windows Vista SP2 PL - kiedy?

Aż tak zdesperowani nie jesteśmy. :smiley:

RMK_99 , skąd wiesz?

Bo to jest próbne wydanie RTM dla testerów i subskrybentów MSDNAA i sam MS zaleca poczekać na oficjalne wydanie.

To dlaczego te “próbne wydanie” posiada taki sam numer wersji wydania co oficjalnie wydany już SP2 (5 języków)? :roll: Nie powiesz przecież, że Microsoft pracuje teraz nad innymi językami tak aby za jakiś czas wydać oficjalnie :roll:

Dzieciaki zaczynacie mnie irytować. To jest próbne wydanie finalnego SP2. To znaczy że MS może coś zmienić ale nie musi. I w wave0 wyraźnie widać że MS nic nie zmienił.

;/ kpina

testowałeś, że wiesz? Skąd masz pewność, że to na pewno jest próbne wydanie? Wiesz czasami zdarza się wyciek i wcześniej ukazuje się coś co ma premierę później…

Zainstalowałem tego SP2 i działa super :slight_smile: Żadnych znaków wodnych żadnych problemów czy cokolwiek innego wszystko jak być powinno :wink: Dzięki panowie!

I widać po tobie że jesteś dzieciakiem bo nie rozumiesz co mówię. Dobra to ujmę to tak zanim produkt np: SP2 trafi do klienta końcowego jego finalna wersja musi przejść ostatni test sprawdzający który wykonywany jest przez testerów. I to właśnie ten SP wyciekł. I dlatego ma to samo oznaczenie 18005. Pierwszy pakiet wave0 przeszedł pozytywnie ostateczne testy dlatego też pojawił się w centrum pobieranie Microsoft-u.

cytat z dobrychprogramów z dnia 29.04:

cytat z dnia 30.04:

więc nie wiem o jakim testowaniu Ty mówisz…

To może spójrz na temat. Chodzi o polską wersję.

MS udostępnił polską wersję SP2 dla Technetu 22.05.2009

można to sprawdzić tutaj

pliki są te same (suma CRC) jak te co pobrałem na początku maja

róbcie co chcecie, nie będę się kłócił

dragonik:

“…udostępniła finalną wersję dodatku do pobrania dla subskrybentów TechNetu i MSDN.”

Tak udostępnił finalną wersję dla wąskiego grona ludzi aby wystawili ostateczną ocenę. Jak niczego nie wyłapią to ten sam pakiet dostaną pozostali jako oficjalny do pobrania z Microsoft Download. I tak właśnie jest z SP2 Wave0.

Jesteś z Technetu… super. Potestuj jeszcze i zgłoś ewentualne błędy, żeby nie było ich w ostatecznym wydaniu :stuck_out_tongue:

wczoraj po południu MS udostępnił dla TechNetu i MSDN’u polską Vistę ze zintegrowanym SP2, chyba nie robiłby takich rzeczy gdyby miał zamiar poprawiać coś w polskim SP2?

coś długo czekamy na tego SP2…

Ściągnij z torrenta i nie czekaj :wink:

oj przydałby się teraz dostęp do msdn, czysciutka kopia z sp2 pl, a nie przez sciaganie z wu i latka na latke :smiley:

trzeba poczekać kilka dni i na pewno pojawi się w sieci wersja “ogólnodostępna” :stuck_out_tongue:

Sp2 po polsku już od bodajże któregoś tam maja jest “ogólnodostępny” w sieciach p2p ;p

wiem, że można znaleźć w p2p polskiego sp2, ale czy to jest ostateczna z ostatecznych wersji to już zdania są podzielone

no i już zintegrowaną Vistę z SP2 PL można znaleźć na p2p, tak jak myślałem :slight_smile:

co do visty zintegrowanej z sp2 pl to jeśli jest ona już od 16 na serwerach ms w msdn to 100% jest zintegrowana z wersją, w która jest kompletna i zostanie wydana szarym uzytkownikom kiedyś tam :smiley: wiec jak ktos ma dostep do msdn albo umie porównać sobie crc i md5 obrazu to tylko testowac ;D