Windows Vista SP2 PL - kiedy?

Wiecie może kiedy będzie SP2 PL dla Visty ?

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … o+pobrania!

prawdopodobnie 3 do 5 tygodni trzeba będzie jeszcze czekać, oficjalnej daty jeszcze chyba nie ma

Wersja angielska mnie nie interesuje. Czytałem to wcześniej.

Mattrex1 ,

jak kolega wyżej wspomniał, pakiet pewnie będzie do pobrania za ok. 3 do 5 tygodni.

W sumie, nie masz się co spieszyć, posiadam angielską wersję zainstalowaną na angielskim systemie windows vista, i nie widać żadnych poprawek w optymalizacji działania systemu.

Dzisiaj tak z ciekawości szukałem na googlach czy jest już SP2 PL i się zdziwiłem bo jest dostępna :expressionless: Oczywiście nie na stronie Microsoftu tylko na innych a to cytat z jednej ze stron

ale to o czym piszesz to “wyciek” ze stron MS, jest to polski (między innymi) SP2 wydany 28 kwietnia dla subs. Technet i MSDN

dla szerszego grona nie wiadomo kiedy MS wyda SP2

czy to oznacza, że Microsoft wyda ten sam plik dla wszystkich po jakimś czasie?

pewnie tak, możesz ściągać z tamtej stronki

no to po co oni tak zwlekają z udostępnieniem jej skoro już dawno mają gotową :expressionless:

Ja tam ściągnąłem. Zainstalował się bezproblemowo i mogę olać opieszałość Microsoftu. Jakichś większych zmian nie zauważyłem, oprócz konieczności ponownego patchowania UxTheme i spółki (na szczęście takie patchery są już dostępne).

lukaas:

ale mi tam nowość, ten sp2 z My Digital Life był dostępny już dawno temu.

Pablo55:

A po kiego grzyba używać patcherów ? jak można ręcznie podmienić pliki.

no rzeczywiście bardzo dawno bo 28.05 był dostępny :roll:

Owszem można, ale mi się nie chce.

Niby skąd wytrzasnąłeś tę datę ? na My Digital Life SP2 PL RTM był dostępny od 1 Maja 2009.

a nie od 28 kwietnia? :slight_smile:

ale tak czy siak miesiąc minął i nie wiadomo ile MS każe jeszcze czekać

Ja już mam finalnego sp2 po polsku od tygodnia. Trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać a się znajdzie. :slight_smile:

No to oświeć mnie gdzie go znajdę :wink: A i nie interesuje mnie beta tylko ostateczny produkt.

W Google wpisz “Windows Vista Service Pack 2 RTM Wave 1”. Wynik drugi od góry lub jeśli tam linki nie działają czwarty od góry.

No tak ale to nie jest oficjalny RTM