Windows Vista, Windows Seven czy Windows 8?

(Ganomant) #1

Witam.

Od kilku dni jak na amen rozwalił mi się Windows XP mam zamiar wgrać innego, nowego windowsa. Nie, nie chodzi mi o Windowsa XP a o Windowsa Vistę, 7 albo 8. Windows głównie ma mi służyć do surfowania po internecie, oglądania filmików i grania w gry:

*Counter-Strike 1.6/Cs:go/half-life2/left4dead2/fifa14

Podajcie również w jakiej wersji ma być dany windows (np. Home premium itp).

~ Nie myślę o kolejnym instalowaniu Windowsa XP (nie biorę nawet takich opinii pod uwagę ;])

Mój komputer:

(Marcin1025) #2

Tylko że z Windowsa nie zakupionego można legalnie korzystać przez 30 dni lub w przypadku wersji enterprise 90 dni.

A na ten komputer poleciłbym Windowsa 7 Home Premium 32 bity 

(Piotrek2255) #3

Mam sprzęt na podobnej konfiguracji W7 Home Premium 32bity chodzi jak marzenie, więc szczerze polecam.

(Kedud) #4

Osobiście polecam to co jest dostępne w sklepie, czyli Windows 8 :slight_smile: generalnie po co się cofać, skoro można używać nowych technologii, tutaj pytanie brzmi podobnie do np. czy mam zainstalować 256 MB RAM czy może 2 GB ? hmm wybór należy do Ciebie 

(Ganomant) #5

Będę pierw testował wersje 30 dniowe, jak bedzie wszystko ok zakupie klucz i po problemie :slight_smile: Co do Windowsa 8 fajny, podoba mi się metro itp. ale szkoda bo nie działa na nim m.in GTA san Andreas i GTA IV (które nie chciało mi się uruchomić na wersji PRO). Posiadałem też Windows Vista Home premium ale nie na długo gdyż przeinstalowałem go po dniu użycia bo się strasznie wszystko ścinało. Nie chcę powracać do Windowsa XP więc wybór wypada na Windowsa 7 HP :wink:

Temat można zamknąć :slight_smile: