Windows Vista Zawiesza się

siemka darek mam taki sa problem z vista,mam prosbe mogl bys do mnie zagdac na gg 7086338 bo nie wiem czy se poradziles juz z tym problemem ale jezeli tak moze bys mi mogl pomuc! !!

No wiesz KahlanAmnell ja podkrecalem ale potem wyjolem baterje od biosu i sie all zresetowalo czyli nie mam nic podkrecone. Co do zasilania to nie wiem moze i slabe ale postaram sie porzyczyc od kola inny zasilacz moze to cos da a jak nie da to moze wina czego innego jest ale nie mam pojecia dlatego pisze na forum, w innym wypadku poradzil bym sobie sam.

Zmienilem zasilacz od kola wylaczylem aero i nic nie pomaga nie wiem co sie z tym dzieje moze jednak od tego ramu cos zalezy albo nie wiem co… Moze zla wersja visty albo cos…

Tak jak wcześniej pisałem. tez mam ten sam problem co ty, zasilacz 400W i 1gb ramu.

Zrobilem taki eksperymenci mały. A mianowicie:

-mój komp udospetnia neta innym kompom w domu (serwer)

-jak zamieniłem kompy ze ja byłem (klientem) to wszystko chodziło jak trzeba. Testowałem 1 dzień i się niezawiesza…

Wnioski:

Moze karta sieciowa…

Rowniez mam takie samego semprona tylko wiecej ram o 256 i wogole nie zacina. Dokup kostke ;]

ja mam 512mb ramu i vista mi sie nie tnie

Wlasnie zaraz zaisntaluje viste i xp bo mi sie xp popsul i sprobuje zaisntalowac stery od grafy moze wina grafy Ramu 512 powinno wystarczac jak tu wyzej kolega napisal ze ma 512 i mu smiga mi tez smiga dopuki nie wlacze gg albo neta… Wiec sprawdze jeszcze sterowniki a co do geek’a jak bym wiedzial co sie dzieje to bym sobie sam poradzil a nie pisal na forum, chyba forum poto jest??? Szukalem rozwiazan i to nie raz ani nie dwa. Najpierw zasilacz no to skoczylem do kola przynioslem sobie 400 wat i to samo bylo, potem aero wylaczyc oczywiscie tak zrobilem bylo to samo, potem co tam bylo hmmmm nie instalowanie gg tylko cos innego, znowu jak weszlem na exsplolera i chcialem pobrykac po necie sie zawieszala. Jedyne co nie testowalem to sterownikow od nvidji i tego 1 gb ramu… Ide zaisntalowac viste i sterowniki od grafy, dam znac czy pomoglo czy nie…

Pozdro 4 All

I oczywiście nadal nie wróciłeś do standardowych ustawień ? Nie obraź się, ale widzę, że twoja wiedza nt. komputerów nie jest zbyt wielka, więc zastanawia mnie fakt, co tym tam podkręciłeś, a raczej pokręciłeś.

Poworciłem do starych ustawien, po wyjęciu baterji od biosu… A co do podkrecania to podkrecalem magistrale z 1800 mhz na 2100 lub na 2000 mhz i napiecie na procku delikatnie jak mialem xp to rivią tuner podkrecalem karte grafy no i wzasadzie to tyle.

PS wspominal ktoś coś o sieciówce mam D-Link’a jakiegoś i internet radiowy (wan)

D-link hmm tak jak ja. Może DWL-520??

Właśnie wpiołem spowroem tą karte zeby połączyć się z netem i zaraz po połączeniu komp zwisł. Przypomne iz wcześniej zrobiłem sobie mały eksperyment i korzystając z innej karty Viasta niezacinał się przez 2 dni testów. Ja u siebie znalazłem problem, prawdopodobnie są to sterowniki niekompatybilne z Vistą a na stornie producenta niema starowników do Visty. Spróbuj połączyć sie z netem w inny sposób, nie używając D-Linka.

Pozdrowienia :stuck_out_tongue:

Hmmm no ja mam indentyczną ale niestety nie moge w inny sposób się połączyć z netem… Pożyczyłem od kola 256 ramu teraz mam 767 mb i dalej to samo nawet z aero mi sie nie wiesza ale bez neta jak tylko neta zainstaluje i gg albo exsploler i probuje się zalogować gdzieś albo wejść na jakąś strone to zwiecha :frowning: Mam nadzieję, że wyjdą jakieś sterowniki do D-Link’a… Szkoda mi troche kasy wydawać na inną karte, bo może nie pomóc i bedzie klapa :frowning: a karty sieciowej nie mam od kogo porzyczyć niestety, taką mi dał SIS (moja firma od neta) no i taką mam…

P.S A może ktoś ma stery pod viste do sieciówki D-Link DWL 520+??

Witam…a ja mam taki sam problem tylko na win xp dokładnie to samo i mam karte dwl 520+ Tutaj jest opis tego na innym forum

http://www.forum.tweaks.pl/index.php?showtopic=6024

W gry noramlnie moge grac a przez neta juz nie :confused:

Ma ktos rozwiązanie ?

Nom właśnie jak tylko nie zainstaluje na viście neta to wszystko jest ok nawet jak zainstaluej a nie kożystam to się nie zawiesi nawet z aero i innymi bajerami, gry też chodzom normalnie. Ale jak wejde na neta to zwiecha… Niby to wina sterowników, ale podobno nie ma jeszcze pod viste…

a mazie włączone gg? Jak tak to wyączcie i zobaczcie jak działa

ja mam win xp i tez mam ten sam problem na win xp a oczywisice sterowniki mam pod xp wiec nie wiem czy to wina visty

Jak masz problem z XP to napisz inny temat…

A ja tu dalej nie rozwiązałem tego… Nie ma sterów do DWL na viste i co tu zrobić?? Pozostaje czekać… Albo kupić innom sieciówke;)

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Mały Edit:

Niedawno założyłem neostrade z modemem sagem, zainstalowałęm sobie viste zaintsalowałem modem zgodnie z instrukcją znalezioną gdzieś w sieci i wszystko gra i buczy… Nie ma mowy o jakim kolwiek zawieszaniu… Była to wina karty sieciowej którą wywaliłem na złom :] Więc jak by ktos miał taki problem to należy kupić kompatybilną karte sieciową z systemem vista lub jakiś router (albo założyć neo xD)

To chyba wszystko do tego tematu…

Temat można już zablokować.