Windows Vista

Wie ktoś może skąd mogę pobrać Windows Visie tą jeszcze nie dopracowaną do końca. Bardzo prosze o podanie linku jak by ktoś wiedział.

27 maja bedzie publiczna vista i bedzie ja mogl bobrac kazdy ze strany Microsoftu

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=12&d=11&m=5&r=2006

a tak swoja droga jak to sie bedzie miało z licencja? :wink: skoro to bedzie beta [ostatnia?] to kozystanie z tego bedzie legalne… ale do czasu wydania koncowej wersji? Czy po wydaniu koncowej wrsji bedzie mozena kozystac z bety legalnie?

Popraw błędy w pisowni,jak tak będziesz pisał wszystkie Twoje posty pójdą w kosmos.JNJN

Z tego co ja słyszałem to to będzie wersja kilkudniowa, potem na ekranie logowania będzie wyskakiwać o aktywacji systemu i trzeba będzie robić format, przynajmniej ja tak słyszałem ale nie mogę tego potwierdzić.

Bedzie mozna jej urzywac jednak nie bedzie mozna instalowac nowych pakietow po danym dniu !

Tak, legalne posiadanie danej wersji beta będzie wyłacznie do czasu finalnej wersji

A nawet jeśli tak, to czy to ma sens , używanie wersji beta ? Microsoft nie będzie wspierał technicznie userów wersji beta :stuck_out_tongue:

Zadzwonię jeszcze do M$ i sie dowiem dokładnie, jak to z tą licencją beta będzie, to napiszę

Format co 15 możesz robic mając pirata, skoro bedzie wersja publiczna beta, każdy dostanie swój klucz produktu, i będzie mógł legalnie aktywować vistę

:hahaha: doprawdy ? Co ty za głupoty gadasz…z kąd cos takiego wiesz ?