Windows XP 64 Bit :)


(putineq) #1

Witam, mam pytanie dotyczące tego systemu. Czy aplikacje 32-u bitowe działają bez problemu ? Słyszałem, że tak ale wolę się upewnić :stuck_out_tongue: Wszystko powinno chodzić bez problemu ? I ostatnie pytanie, czy wersja 64-o bitowa mocno przyśpiesza działanie systemu ? :slight_smile: Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam, putineq.


(matekadamczak) #2

x64to syf juz lepiej viste 64 se zainstaluj


(putineq) #3

Hmm Lepiej Viste mówisz? A czemu syf ? :stuck_out_tongue: Visty bym nie chciał bo jednak ciągle problemy z nią są :frowning: Na razie wolał bym o pozostanie z XP. Niech mi ktoś powie, instalować Viste czy zostać przy xp ?


(kukacz) #4

Jest jedna wielka różnica między Vistą 64 a XP 64, vista jest po PL a xp nie;) a poza tym problemy sprawia xp 64, z vistą większość jest rozwiązanych jeżeli masz instalowane na bieżąco aktualizacje


(Longhorn2009) #5

XP x86 i XP x64 ma wspólną tylko nazwę. Ogólnie x64 jest mniej wydajny w aplikacjach 32-bitowych i sprawia dużo więcej problemów z XP x86.

Popularność XP 64-bitowego jest bardzo mała w porównaniu z 64-bitową Vistą więc lepiej kupić Viste x64


(Virek1987) #6

“Syf” to w żadnym razie nie jest wytłumaczenie". XP jest już trochę leciwy i o ile polacałbym ci jego 32bitową wersję to jeśli chcesz bawić się w 64 bity polecałbym już vistę. Należy pamiętać że wersja 64-bitowa ma większe zapotrzebowanie na pamięć ale 2Gb powinny wystarczyć do komfortowej pracy.


(Matii3000) #7

Ja też raczej bym ci viste polecił. Używaj aktualizacji na bieżąco i będziesz miał większość problemów z głowy