Windows XP+7 jednocześnie

czy jak zrobie podwójny system czyli zainstaluje na moim komputerze XP i 7 czy to spowoli mój komputer mam intel core 2 duo, 2 gb ramu i 2 dyski po 500gb niewiem czy parametry są ważne ale opdałem żeby nie było wątpliwości

arhi3a , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zasadniczo to tylko 1 system można uruchomić (zaminennie) i 1 z nich będzie systemem domyślnym

  • jeżeli po 30s nie dokonasz wyboru to wystartuje domyślny (zainstalowany jako ostatni) - chyba że kolejność zostanie zmieniona

ale o spowolnieniu nie ma mowy

Cześć.Instaluj najpierw XP potem 7-kę,a unikniesz naprawy bootledera.Domyślnym systemem po instalacji będzie 7(możesz potem zmienić w ustawieniach 7-ki,w karcie zaawansowane ustawienia systemu-uruchamianie).Jednocześnie i tak będzie działał 1 system.

nie będzie żle, choć XP+7 to RAM trochę mało…

ok dziękuje martwiłem sie bo koledzy mówili żebym nie instalował bo komp bedzie sie lagował itp

Do 7 x86 ram-u wystarczy,nie mówiąc o xp-eku.Zainstaluj nowe sterowniki chipset,karta grafiki,dźwięk.I będzie hulało.Mnie na gorszym sprzęcie działały oba systemy.

ok dzieki wszystkim do zamknięcia