Windows XP ,Acer Aspire i brak obsługi dwóch procesorów

Witam.

Od razu serdecznie jeśli jest to zły dział…

Mam pewne pytanie do was zamierzam sobie kupić laptopa Acer Aspire E1-531 i3-3120M (2x2.5GHz, 3 MB Cache) 4GB 500GB GF710M-2GB i do tego Windows XP Home Edition(WinXP bo na 7 brać środków). Chodzi mi o to że w Winie nie ma obsługi dwóch procesorów i czy to przeszkadza w tym laptopie ? Bo jestem taki “świeży” i nie wiem czy ten Acer ma 1 procesor czy więcej :confused: Jeśli tak to kupie windows XP professional…

Zaczekkk , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

@Zaczekkk

Strasznie nabazgrałeś wygląda to jak “kali zabić biały jeść”. Ale wracając do meritum laptop ten posiada jeden procesor, który natomiast posiada dwa rdzenie. Windows XP HE bez problemu poradzi sobie z takim procesorem. Jednak nie widzę sensu inwestować w system, który ma już 14 lat i nie jest więcej wspierany. Dodatkowo będziesz miał problem ze znalezieniem sterowników. Kup sobie Windows 7 64-bit Home Premium kosztuje raptem 350 zł a bardziej się opłaci i na pewno Ci wystarczy.

Ok… O to mi chodziło.

Możę zainwestuje w Windows 7 64-bit Home Premium

Temat można zamknąć.

Cześć,

Tak tylko głośno myślę, nie taniej wyjdzie kupić sprzęt z preinstalowanym systemem, zamiast dokupywać go osobno?

swoja droga ciekawe gdzie dostaniesz tego lapka bez systemu :slight_smile: laptopy w 99% dzisiaj mają wgrany windows jak kupujesz w sklepach więc pewnie bedziesz już mieć win 7 albo 8