Windows XP - czy mozliwe ze pirat?

Witam!

Ostatnio gdy kupowalem kompa to w Vobisie został wgrany Win XP PRO. Chcialem zainstalowac sobie Micrsoft Visuala ale wymaga SP2 wiec takowy sciagnalem. instaluje a tu bach , problem z kluczem licencyjnym, i mam pytanie czy mozliwe ze zainstalowali mi w Vobisie nielegalnego WInda? Jesli tak czeka mnie powrot na HE ;/

A masz licencje. :?

podstawowe pytanie: masz w domu płytkę z windowsem pro?

Jesli nie to 100% że oni instalują tą wersję na każdym systemie i wreszcie zostałą ona uznana przez MS jako zwykłego pirata.

Wszystkie komputery zakupione w Vobisie maja wgrany XP Home a klucz masz na obudowie kompa czyli napewno nie został on wgrany w serwisie , ponieważ przy reinstalacji serwis prosi o płyte ktora dostałeś z kompem - czyli ktoś tutaj ściemnia tylko kto???

Tak spokojnie pare złotych stracisz???

Nie no bo HE juz wczesniej mialem kupionego , mialem go na starym kompie. Znaczy plytki nie mam ale na obudowie jest taka naklejka Windows XP. I to wszystko.

Złączono Posta : 05.12.2005 (Pon) 21:16

A ja jakos kupilem laptopa i mam Prof.

To nie masz zadnego. Tamten to był z jaką licencja. Na płyte, myszkę czy???

i zadnej plytki nie dostalem(po za paroma sterownikami i nero)

Złączono Posta : 05.12.2005 (Pon) 21:20

Tamten HE ? Nie wiem poprstu mam plytke i taka naklejke z numerkiem licencyjnym.

Ok A ile zapłaciłes za Windowsa za kazdym razem???

nie jest to mozliwe poniewaz kompy maja wgrywany system w fabryce a nie w serwisie - no chyba ze kupiłes u nich system i wgrali ci na kompa i nakleili licencje

PS oryginalnie jest wgrywany home wiem to poniewasz mam kumpla w Vobisie

Kupilem laptopa na ktorym byl system Prof, naklejka na obudowie ale plytki z systemem nie dostalem.

Złączono Posta : 05.12.2005 (Pon) 21:25

Chyba jutro sie do nich wybiore i wszystko wyjasnie.

Koniecznie i jak najszybciej , jezeli faktycznie kupujesz kompa w tej firmie dostajesz płyte z systemem home ktory musisz zarejestrować w ciagu 30 dni po kazdej reinstalacji i masz naklejke na obudowie zazwycaj z tyłu a w laptopie pod spodem obudowy

No naklejka jest;] Jutro sie przejde i powiem jaka byla odpowiedz.