Windows XP ENG -> Windows 7 PL

Witam,

Mam zamiar zakupić nowy komputer. Jako że mam system Windows XP: Proffesional Edition ENG BOX 32-bit, chciałbym go upgrade’ować do

Windows 7: Home Premium PL UPGRADE. W związku z tym mam trzy pytania:

  1. Czy można upgrade’ować w ten sposób wiele komputerów?

  2. Nie jest przeszkodą inna wersja systemu (Professional na Home Premium), inne wersje bitowe (XP-ka mam 32-bit, a W7 chcę mieć 64-bit) i inny język?

  3. Czy trzeba najpierw zainstalować XP, a potem “na czysto (na czysty system XP)” W7?

  1. Tak. Pod warunkiem, że w danym momencie system ten będzie zainstalowany tylko na jednym z nich.

  2. Nie, nie, nie.

  3. Nie. Upgrade z XP wymaga instalacji “na czysto”.

:roll:

Czyli że mogę bez przeszkód zainstalować sobie (legalnie) ten system?

Ad. 3) Czyli jak?

Na czysto,czyli musisz mieć pełną siódemkę,nie żadnego update’a,update to jest z Visty i to jeszcze z tym samym językiem

,więc musisz mieć np. Vistę Home Premium PL,aby upgradować do Seven Home PL

Nieprawda! Windows 7 Home Premium Upgrade BOX pozwala na zaktualizowanie systemu Windows XP i Windows Vista! Jedyna różnica to taka, że jeśli posiada się XP to trzeba siódemkę zainstalować od nowa. Posiadając Vistę można zrobić nakładkę na nią bez utraty zainstalowanych aplikacji.

:roll:

BOX Tak,to się zgadzam,ale są pewne wersje tylko update za pół ceny,BOX jest pełną wersją z pełną obsługą techniczną czego nie ma OEM - pełna wersja na pojedynczy PC,nie napisałeś czy masz pełną siódemkę,BOX pozwala na wszystko,pełna siódemka pozwoli na wszystko