Windows xp gdzie znaleźć kod źródłowy w Internecie.

Windows xp gdzie znaleźć kod źródłowy w Internecie.

Na torrentach na przykład.

Nielegalne to.
To nie Open Source

Ja wiem, że nielegalne. Pytanie było gdzie znaleźć a nie czy to jest legalne. :wink:

Spoko. Śmieszne jest po prostu kto zwrócił uwagę na nielegalność :joy:
BTW.
Co do tej nielegalności w tym wypadku to pewny nie jestem. W licencji na pewno stoi, że dekompilacja jest nielegalna, ale pobranie i przeglądanie udostępnionego kodu?
Ktoś kto miał do niego dostęp na pewno tajemnicę handlowa złamał i tyle pewniaków :wink:

Sie rozwodzicie nad tym jak prawiczek chytający za dziewice…

@anon66506893
Tu masz reupload na torrenty bo na mega host już link zbanowany ofc: D
https://www.limetorrents.info/Microsoft-leaked-source-code-archive 2020-09-24-torrent-15247398.html

Kod źródłowy waży 43 GB repacked
a tuta oryginał : magnet:?xt=urn:btih:1a4e5b67060ff2bc8fe2de36a6c265c77f392a0c&dn=NOTREPACKED

Mnie zaś śmieszy ukryta komenda nigger z aliasem wc

Ani to komenda ani alias. Zwykłe polecenie zliczające wystąpienia słowa na “n”.

I pisze to osoba która instaluje kangurka kao z obrazu iso :smiley:

No i co z tego…
Ja mam oryginalnego Warcrafta 3 ISO bo bo niestety płyta zarysowana poszedłem do kumpla zrobiłem sobie obraz jego płyty, a w domu wklepałem własny klucz… właśnie po to są programy do tworzenia kopi płyt a to że ktoś robi nie legalne kopie i je rozsyła czy też pobiera to już jego sprawa że piraci sama technologia w sobie nie jest złą a pomocna.

-Równie dobrze można nie używać noży kuchennych na całym świecie bo jakaś patologia zawsze sie znajdzie gdzie ktoś kogoś w domu zadźga nożem podczas kłótni
-czy jakaś Helga ma dość nędznego życia i postanawia sie zabić mieszając tabletki… wycofajmy całą farmakologie ?!
-A może przestań pakować pliki 7zip czy Winrarem bo ktoś użył tego programy aby spakować piracką grę czy inne pliki…

Nie podniecaj się tak @Quassar :joy: Widać nie znasz jeszcze wystarczająco @blumberplumber :wink:

No nie znam nie interesuje mnie aż tak co jaki user tutaj na forum wyprawia to sprawa dla moderatora forum jedynie pcgaming ogarniam bo to troll który wpycha cały czas ludziom niskobudżetowe gówna w przepłaconym/ przereklamowanym sklepie x-kom :smiley:

On co chwilę ma jakąś wtopę. Potrafi nawet wrzucić zrzuty ekranu (albo nawet filmik nagrał) z zawartością folderu gry, która mu nie działa, a w środku cracki :smiley:

1 polubienie

Zawsze uwielbiam wymyślanie przeróżnych porównań :smiley: ktoś używa piratów? przyrównajmy go do osoby która nożem zadźga kogoś :smiley: :smiley: :smiley: no po prostu IKS DE, piracisz kangurka kao? wycoafajmy całą farmakologie!!!

Hahaha dobre no to masz racje przyznaje xDD
Tylko Trzeba było dopisać “pirackiego” kangurka kao - dla rozjaśnienia sytuacji :slight_smile: