Windows XP Home Edition

Mam zamiar zakupić Windows XP HE no i mam pytanie czy on przy domowym zastosowaniu będzie gorszy od win xp pro? O co chodzi że nie obsługuje 2 procesorów? Jak kupie 2 rdzeniowy procek to będzie działał tylko 1 rdzeń?

procesory dwurdzeniowe obsługuje, nie obsługuje dwóch oddzielnych procesorów.

Nie opłaca się kupować XP HE. Za prawie tą samą cenę masz XP PRO i jest o wiele lepszy. w XP HE możesz mieć nawet głupi problem z Pendrivem…;/

i przy domowym zastosowaniu wielkiej różnicy nie zauważysz

ciekawe, używałem 3 lata wersji he, zero problemów

No niestety za tę samą cenę to nie można mieć xp pro. z u3 bywały problemu jeśli chodzi o pendrive-y

Tu są różnice między Home i Pro http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=51905. Wg. mnie nie ma sensu kupować Pro, Home obsłuży procesor dwurdzeniowy, nie obsłuży tylko dwóch procesorów, a z pendrivem nie miałem nigdy żadnych problemów :).

Tu masz różnice między XP Home a XP Pro :arrow:

http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/517,1 … ndows.aspx

Ja używam XP HE i nie mam z nim problemów (na razie).

Proszę zmienić temat postu na konkretny, opcja edytuj.JNJN

z moich doswiadczeń to powiemm że początu wszystko niby dobrze a pużnie pod home jakieś dziwne błedy zawiechy więc też radze dołożyć troche i puki jest wziąć pro :slight_smile:

Ja osobiście od dłuższego czasu używam Home i nie widze żadnych problemów. Nie mam kłopotu w pendrive ani żadnych zawiech i dziwnych błędów. Nie przepłacaj za Prof bo różnicy w użytkowaniu nie odczujesz, a odczujesz co najwyżej w cenie.

Ja też mam home , jak na razie nic mi w nim nie brakuje , a kilka lat przed siedziałem na pro .