Windows xp home- nie mogę wpisać hasła w pole logowania

Jak w temacie. Laptop MSI VR610. Po włączeniu pojawia się ekran logowania, nie mogę w niego nic wpisać, bo klawiatura i touchpad nie reaguje. Natomiast w BIOSie klawiatura jest aktywna. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dzięki. :slight_smile:

Poszukaj w Biosie USB Keyboard Support, USB Legacy Support i je włącz, jeśli w ogóle są. Zobacz, czy klawiatura działa w trybie awaryjnym?

@ cosik_ktosik : Prawie na pewno ma to włączone (zresztą pisze że ma) i… już niepotrzebne :-). Przecież w momencie kiedy XP wyświetla ekran logowania sterowniki (także sprzętu USB są dawno załadowane). Wg. mnie Tom64 spotkał się z dość częstym (i często opisywanym w necie) problemem z "przyblokowywaniem’ się ekranu powitalnego. Coś kojarzę, że to jakiś cały czas nie naprawiony błąd z msgina.dll czy czymś takim.

Rozwiązania tego problemu nie ma, natomiast jest obejście polegające na skorzystaniu z klasycznego okna logowania (podwójny Ctrl+Alt+Del na Ekranie powitalnym i wpisanie loginu i hasła w odpowiednie pola okna ‘Zaloguj’).