Windows XP Home po włosku

Witam

Muszę przeinstalować komputer, który przyjechał z Włoch ma oryginalną nalepkę licencyjną XP Home oczywiście z serialem niestety zaginęła płyta CD.

Skąd pobrać taką wersję? Dodam że przeszukałem torrenty itp. i albo nieaktywne albo nie ma albo każą płacić bez gwarancji że ten torrent tam w ogóle jest.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Paweł

Zapytaj u źródła jak sobie poradzić w takiej sytuacji: http://support.microsoft.com/gp/cu_sc_s … lephone/pl

Oj, linków Ci nie podamy bo to nie legalne ale szukaj w innych sieciach p2p,

można chyba jeszcze wystąpić do MS o wydanie kopii nośnika ale oczywiście odpłatnie,

Dzięki za odpowiedzi

Może trochę doprecyzuję

  1. Nie proszę o pomoc w łamaniu prawa, nie robię nic nielegalnego - za tą kopie Windowsa ktoś kiedyś zapłacił stosowny haracz

(gdybym chciał złamać prawo na pewno nie ogłaszałbym tego na forum :slight_smile:

  1. Nie proszę o konkretne linki, bardziej o wskazanie miejsca gdzie tego szukać. Tydzień czasu przewalam włoskie google efektem jest mnóstwo torrentów

do różnych nielegalnym wersji (które mnie nie interesują) i jeden torrent do właściwej wersji, którego nikt nie seeduje :frowning:

  1. Wiem że można to załatwić oficjalnie przez Microsoft ale nie mam ochoty płacić za nośnik (to będzie ostateczna ostateczność)

  2. Gdybym chciał pociągnąć np. polską wersję tego Windowsa nie byłoby najmniejszego problemu, więc domyślam że z włoską jest podobnie

tylko gdzie szukać ?

  1. Może ktoś z użytkowników tego forum jest otrzaskany z “włoskim internetem” i podrzuci jakąś stronę ze stosownymi zasobami.

pozdrawiam

Paweł

może spróbuj zmienić język treści w przeglądarce w firefox jest to

Narzędzia>Opcje>Treści>języki

dodaj i przesuń na samą górę język włoski, uruchom ponownie przeglądarkę i dopiero zacznij szukać

używaj google translate będzie łatwiej znaleźć cokolwiek

Nikt tu nie podrzuci “odpowiedniej strony”, bowiem, jak wyżej już zostało podkreślone

Również wyżej, zostały udzielone wyczerpujące na to forum informacje jak można w takiej sytuacji poradzić sobie - oficjalna droga - Microsoft, innych dróg szukaj sam.

Temat zamykam.