Windows xp i bluetooth

Mam kolejny problem, chyba zaczne tu czesciej bywac;p Otoz kiedy dozylam do zrozumienia czemu nie dziala mi sluchawka bluetooth, dowiedzialam sie ze nalezy skonfigurowac pewne ustawienia w panelu sterowania-> urzadzenia bluetooth, lecz tu pojawil sie problem… nie mam takiej opcjiw panelu sterowania, nie wiem czemu tak jest, dlatego bardzo prosze was o pomoc… zastanawiam sie co moze byc tego przyczyna, cos z moim windowsem? czy moze gdzies te opcje sa ukryte, czy cos, ale tak czy inaczej komputer w ogole nie widzi sluchawki… prosze o pomoc

Witaj!

Czy masz windows XP + service pack2?

Jeśli nie masz SP2 to może być tego przyczyna.

U mnie w panelu sterowania takze nie mam takiej opcji, pomimo tego ze win xp sp2.

Z urządzeniem bluetooth w komputerze powinna byc dostarczona plytka z oprogramowaniem, proponuje je zainstalowac, i sprobowac konfiguracji tego oprogramowania, ja bynajmniej wlasnie w ten sposob korzystam ze swojego urzadzenia

problem w tym, ze to urzadzenie nie posiada zadnego oprogramowania…sama bylam zdziwiona tym, tu jest link:http://sklep.gral.pl/preview/Logitech/LogitechMobileExpressHeadsetBluetooth_46.php

poruszalam ten problem we wczesniejsym watku, lecz nikt mi nie odpisal:( moze powinnam scciagnac jakies oprogramowanie? tylko ,ze bardzo dlugo szukalam , nawet na orginalnej stronie i nic takiego nie ma… co moge jeszcze zrobic?

Jaki to jest model słuchawki (symbol), może masz w instrukcji albo na samej słuchawce napisane.

Sprawdź, napisz, spróbuję coś znaleźć.

edit

A czy Ty masz w ogóle do kompa podłączony moduł bluetooth np. taki na USB???

Logitech Mobile Express Headset—> tak dokladnie sie nazywa, nie ma zadnego symbolu…na gralu jest cos wiece jnapisane pod adrem, ktory podalam wczesniej:(

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 0:52

mam laptopa, ktory ma wbudowany bluetooth

Na stronie, którą podałaś nie ma żadnego symbolu urządzenia. Jest tylko nazwa, jaką Ty podajesz. Trudno jest szukać sterownika nie wiedząc do czego konkretnie…

Poza tym tam jest napisane:

wiec może Twój lapek nie obsługuje bluetooth v1.2?!

hm… wydaje mi sie niemozliwe, zeby nie oblugiwalo, bo jak patrzylam na te sluchaweczki to byly same 1v2, w takim razie nikt z laptopem np 2.0 juz nie moglby korzystac z tego? dziwne wydaje mi sie to… a moze rzeba cos w windowsie skonfigurowac? no juz sama nie wiem, sviagnelam nawet jakis program , ale nim tez nic nie dizalalo, w ogole nie widzi sluchawki, a z komorka pracuje super…

Złączono Posta : 21.03.2007 (Sro) 1:11

a ten servive pack2 to w jaki sposob moge sprawdzic ze mam? bo szxzerze mowiac niezbyt sie znam… i gdybym nie miala to skad najlepiej sciagnac?

Przyznam, że w tej chwili poddaję się… :oops:

W moim windowsie od czasu instalacji SP2 pojawiła się ikona bluetooth i od tamtej pory zawsze za jej pomocą konfiguruję te urządzenia.

Nie przydałem się tym razem… :oops:

Na pewno znajdzie się ktoś później, kto CI pomoże.

edit

Szukałem sterowników nawet w Chinach, ale …niet… nigdzie nie ma.

dzieki za checi:) sorawdzilam jest to service pack 2;]

http://software.pocketnow.com/product.asp?id=10983

Witam :slight_smile: SPróbuj ściągnąc i zainstalować bluesolei http://www.bluesoleil.com/download/index.asp Później włącz program i spróbuj wykryć urządzenia, jeśli wykryje Ci słuchawke to powinna być aktywana ostatnia ikona (symbol słuchawek) w tedy musisz “połączyć” słuchawke z BT i dalej spróbować skonfigurować w panelu streowania. Mój kumpel ma słuchawkę BT z Motoroli i wszytko mu śmiga - skype też. Powodzenia. Wiem że troche namieszałem, no ale… starałem się jak najprościej.

Wez instrukcje od sluchawki poczytaj dodatkowo o mozliwosciach ich wykrywania, w niektorych urzadzeniach trzeba bylo wcisnac odpoiwednia kombinacje klawiszy i dopiero pozniej wykrywac ( np moja sluchawka SE HBH-608)