Windows xp instalacja z pendriva i dziwne dzwieki

Witam.Moj system windows xp odmowil wspolpracy a dokladniej (niemozna odczytac pliku \windows\system32\config\system… itd.) Moja stacja dyskow jest niesprawna.Wiec pomyslalem zeby zainstalowac z pendrive.Po znalezieniu poradnika na vista.pl i wykonaniu polecen.Podlaczam pendrive.i z moejgo komputera wydobywa sie dziwne pipczenie.Ktore nie znika.(pojawia sie. Podczas migajacego minnusa).

Czt wie ktos czym to jest spowodowane.

Oraz prosil bym o podanie jakiegos dobrego poradnika dotyczacego isnatalcji windowsa xp z pendrive.

Moj pendrive :Flash Voyager 4GB

poradnik u mnie zawsze działało i nie było problemu , sprawdzałeś czy twoja płyta główna, bios posiada opcje bootowania z USB bez tego instalator nie ruszy

Witam :slight_smile:

może ten poradnik się przyda

http://pclive.pl/porady-komputerowe/win … drive.html

Gdy wkladam usb.W biosie mam wybor dysku twardego (usb lub twardziel) gdy wybieram usb w ekranie botowania zamiast mojego dysku WD WSKAKuje moj pendrive i mam do wyboru "1st Boot Device - tu mam wybrany pendrive. Oraz 2nd tu jest ustawione 1st Floppy drive.Wiec mysle ze mozna botowac z usb

Dodane 03.06.2012 (N) 12:01

Pomoze ktokolwiek z tym pipczeniem.Bo niewiem co sie dzieje.Komputer niedziaa a jest mi potrzebny w dalszej pracy.