Windows xp Lenovo B575-wył. przechodzenia w stan wstrzymania

(Patryk Kwiatkowski19) #1

Windows xp home edition SP3, Lenovo B575. Moje pytanie brzmi - jak wyłączyć przechodzenie w stan wstrzymania (ale tak, żeby można to było potem z powrotem przywrócić)? W Panel sterowania --> Opcje zasilania jest zakładka Schematy zasilania, ale nie można nic ruszyć. Daję screena

Screenbmp_nhaaxxs.bmp

Proszę o pomoc

link do pliku

(_nikt79_) #2

Wejdź w panel sterowania -> dodaj usuń programy i zobacz czy nie masz tam czegoś takiego jak "energy management" jeżeli tak , daj na nim "zmień".

(falcon89) #3

Ustawienia zmień w Lenovo Energy Management

(Patryk Kwiatkowski19) #4

No tak, są jeszcze opcje w energy management, ale tam jest to samo co w Opcjach zasilania, tylko po angielsku. A jak wchodzę w Dodaj lub usuń programy i energy management i Zmień, to mam do wyboru: Modify, Repair i Remove. Więc wziąłem najpierw Modify a potem Repair i dalej nie mam jak wyłączyć przechodzenia w stan gotowości. Jakieś pomysły?

(_nikt79_) #5

Na forum pomocy Lenovo ktoś pisał, że po użyciu zmień można dezaktywować bez odinstalowania.(Nie mam jak sprawdzić bo nie posiadam laptopa Lenovo).

Po odinstalowaniu powinno odblokować się windowsowe zarządzanie energią.

(falcon89) #6

Czy masz możliwość zmienić ustawienia w Energy Management

(Patryk Kwiatkowski19) #7

Nie mam takiej możliwości, sprawdzałem.

Dobra jest, jak brałem Modify to miałem do wyboru co chcę zainstalować, odznaczyłem tylko Energy Management i już wszystko śmiga, mogę zmieniać.

Wielkie dzięki za pomoc :smiley:

Do zamknięcia