Windows xp Lenovo B575-wył. przechodzenia w stan wstrzymania

Windows xp home edition SP3, Lenovo B575. Moje pytanie brzmi - jak wyłączyć przechodzenie w stan wstrzymania (ale tak, żeby można to było potem z powrotem przywrócić)? W Panel sterowania --> Opcje zasilania jest zakładka Schematy zasilania, ale nie można nic ruszyć. Daję screena

Screenbmp_nhaaxxs.bmp

Proszę o pomoc

link do pliku

http://s6.ifotos.pl/img/Screenbmp_nhaaxxs.bmp

Wejdź w panel sterowania -> dodaj usuń programy i zobacz czy nie masz tam czegoś takiego jak “energy management” jeżeli tak , daj na nim “zmień”.

Ustawienia zmień w Lenovo Energy Management

No tak, są jeszcze opcje w energy management, ale tam jest to samo co w Opcjach zasilania, tylko po angielsku. A jak wchodzę w Dodaj lub usuń programy i energy management i Zmień, to mam do wyboru: Modify, Repair i Remove. Więc wziąłem najpierw Modify a potem Repair i dalej nie mam jak wyłączyć przechodzenia w stan gotowości. Jakieś pomysły?

Na forum pomocy Lenovo ktoś pisał, że po użyciu zmień można dezaktywować bez odinstalowania.(Nie mam jak sprawdzić bo nie posiadam laptopa Lenovo).

Po odinstalowaniu powinno odblokować się windowsowe zarządzanie energią.

Czy masz możliwość zmienić ustawienia w Energy Management

Nie mam takiej możliwości, sprawdzałem.

Dobra jest, jak brałem Modify to miałem do wyboru co chcę zainstalować, odznaczyłem tylko Energy Management i już wszystko śmiga, mogę zmieniać.

Wielkie dzięki za pomoc :smiley:

Do zamknięcia