[Windows XP]Logi OTL - Trojan.Downloader, problemy z avastem

Witam. Historia jest trochę skomplikowana, było tak (wszystko działo się dzisiaj):

Używałem darmowej wersji avasta, którą trzeba zarejestrować w ciągu 30 dni. Akurat dzisiaj mijał ten termin, “pozostało 0 dni do rejestracji”, ale program ciągle działał. Postanowiłem w końcu go zarejestrować i wszystko było w porządku, rejestracja przeszła bez problemów. Po ponownym uruchomieniu komputera jakieś 2 godziny później program przestał działać, wszystkie osłony były wyłączone i nie dało się ich włączyć. Restart nie pomógł. Zrobiłem szybki skan Malwarebytes Anti-Malware, który niczego nie wykrył. Powtórzyłem skan, tym razem pełny i wykryto “Trojan.Downloader”, był to jeden plik i został usunięty. ALE ważna rzecz, jak Avast przestał działać to pojawił się napis, że niby nie jest zarejestrowany więc może przestał działać przez jakiś błąd z rejestracją właśnie?

Po tym postanowiłem przesiąść się na Avirę. Zrobiłem nią pełny skan (nic nie wykrył). Jakieś 30 minut po skanie nagle wyskoczyło mi ostrzeżenie Aviry, że znalazła “tr/trash.gen”, również jeden plik, usunięty. Jednak wróciłem do avasta, zdążyłem zrobić teraz szybkie skanowanie, niczego nie wykryło.

Wszystko to podejrzanie wygląda więc przeskanowałem system OTL (zgodnie z instrukcjami na forum) i będę bardzo wdzięczny za ich przejrzenie bo kompletnie się na tym nie znam.

OTL

Extras

EDIT:

I jeszcze jedno, czy wam też po kliknięciu na tej stronie “pobierz całkowicie za darmo” wyskakuje błąd?